Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta hány percet fussak a...

Naponta hány percet fussak a látványos fogyás érdekében?

Figyelt kérdés

Kb 10 kg-ot szeretnék lefogyni futással. Hány perc az, amit bírok is, és hatásos is?

Légyszi írjátok meg azt is, hogy mi a tanácsosabb? 2 naponta vagy naponta futni?! Köszönöm


2011. máj. 30. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

mark86


intervallumos futásra keress rá! de diéta nélkül fogyni nem nagyon fogsz!

2011. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt te tudod, hogy mennyit bírsz.


Kezdésként a kétnaponkénti futást javaslom, egészen addig, míg össze nem jön egy alap-edzettség. Most még sokáig tart, hogy regenerálódj, de ha hozzászoksz, hozzáizmosodsz a feladathoz, akkor nem fogod magad annyira eröltetni, hogy ne térnél magadhoz egy nap alatt.


És ne fuss kétszer annyit, mint amennyit naponta futnál, ez nem így működik. Inkább lassan, de sokáig, mondjuk legalább fél óra legyen, ha ez alatt nem teszel meg 4 km-t, az sem baj, a lényeg, hogy holnapután ismét legyél kint! Ha elfogy a levegő, szétszakad a láb, szúr az oldalad, akkor sétálj, és indulj újra.


Ha nulláról kezded, nagyon fontos, hogy kellemes legyen az első néhány alkalom. Szédülésig, hányásig, háromnapos izomlázig erőltetni nem szabad. Rá kell szoknod a mozgásra, meg kell szeretned!


Ez pedig csak úgy megy, ha hagysz időt a szervezetednek az átállásra.

2011. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha szedek hozzá L Karnitint, az úgy mégjobb?
2011. máj. 30. 16:21
 4/16 clint ***** válasza:
100%
30 percnél többet mindenképp, és a kajára is oda kéne figyelni. Gyümölcs, édesség egyéb cukros dolgok egy időre kilőve.
2011. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én semmi ilyesmihez nem nyúlnék (ok, 115 kg vagyok a 178 centihez). Csak a mozgás, az életmódváltás segít, ehetsz is rendesen, csak mozogj többet.


A fogyasztótablettákat meg fizesse az, aki gyenge a változtatáshoz, de eredményt azt akarna. Persze fogyjon le a tabletta, de ne ő...

2011. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt miért nem lehet??
2011. máj. 30. 16:28
 7/16 A kérdező kommentje:
L karnitint azért kérdeztem, mert sokan dícsérik! De ha nem javaslod, és nélküle is lehet eredményesen fogyni, akkor ok!
2011. máj. 30. 16:30
 8/16 A kérdező kommentje:

És még 1 kérdés Srácok! Most az életmód váltás mit jelent? 1 éve nem eszek cukrot, és csak barna kenyeret fogyasztok, kerülöm a lisztet is! De semmi változás! Mozgok is, csak hát eddig felültem és guggoltam. Most váltok a futásra, mert nagyon dícsérik.

Szóval akkor mit is ehetek? és mit ne? Nagyon nagy kajás vagyok, és imádom a húst! :P

2011. máj. 30. 16:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemell, fehérhúsú hal, pulykamell, tojásfehérje, fehérjepor, sovány túró, zabpehely, rizs, főtt burgonya, néha-néha teljes kiőrlésű kenyér, lenolaj, ezekből állíts össze magadnak étrendet. Barna kenyér kuka.

Számold ki, hogy mennyi a napi kcal szükségleted és az étrended 700 kcal-al legyen kevesebb naponta. + napi fél óra kocogás kezdetnek, ha nem bírod akkor erős tempójú séta. Ha nagyon kemény vagy, akkor heti 3 konditermi edzés.

Nyár végére úgy lefogysz, hogy nem ismernek fel a saját rokonaid.

2011. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
L-karnitin meg nagyon jó és hasznos dolog futás előtt, de csak normális diéta mellett ér valamit. 80%-ban az étkezéseden múlik minden.
2011. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!