Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki ismeri, annak mi a vélemén...

Aki ismeri, annak mi a véleménye/tapasztalata a "Brutal Blade" zsírégető termékről?

Figyelt kérdés
Milyen hatás,mennyi idő alatt kinek hogy vált be stb..kérem csak az irjon aki tényleg ért is hozzá!
2011. jún. 15. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mark86


komoly diétával és aerobbal segít 1 %-ot.

2011. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én is ennyit értek, azért írok mert ennyi hozzáértés mint az enyém már szignifikáns. Márk írta, 1%. ugyan úgy kaloriadeficites étrenden kell élned, és ugyan úgy edzened kell. bármilyen "szer" elhanyagolható hatású. zsírt késsel lehet kivágni, a szervezet meg elégeti. ennyi.

katonaságnak elvileg lehet olyan szere, ami energianyerésre rögtön a zsírbontást indítja meg, de sztem. ehhez is mozogni kell (mert ha nem akkor mihez nyerne energiát?) ráadásul biztos hogy mérgező, nem kicsit :D

2011. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
aha értem, természetesen napi 1,5 óra edzés van mellette ..és amit javasoltak is rengetek folyadékot iszok, diétát mellé pedig nehéz rendszeresen betartatni mint a lehetőségek miatt..de köszönöm a hozzászólásotokat , várom még a többit (:
2011. jún. 15. 10:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha gondolod add ide az árát, adok érte 90 szem C-vitamint és egyikőnk sem jár rosszul, te ugyanúgy fogysz, mint azzal én meg kaptam 7000-et :D
2011. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
és milyen jó még az a cvitamin is!
2011. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 TOMAtm ***** válasza:
90%

az aerob edzés szart sem ér.

"Először is, a súlyzós edzés a 8-12-es ismétléstartományban rövid pihenőidővel párosítva hasznosnak bizonyult a tesztoszteron és a növekedési hormon kibocsátás növelése szempontjából. Ezek a fontos hormonok elősegítik a tiszta izomtömeg növelését, ami az anyagcsere szempontjából egy aktív szövet, és amely a nap 24 órájában égeti a kalóriákat. A zsírszövet ezzel szemben csak úgy ott van! Az aerob tevékenységek növelik a kortizol nevű katabolikus hormon termelődését, amely így ellentétes a tiszta izomtömeg növelési szándékunkkal. A kortizol továbbá elősegíti a szénhidrát megőrzést is és ösztönzi a zsír felhasználását. Ez ugyan elsőre jól hangzik, de olyan hatékony leszel tőle, mint egy Honda Civic, amely röpke 4 liter benzinnel elmegy 100 kilométert. És így majd te is olyan leszel, mint azok az emberek, akik minden alkalommal órákat töltenek a futógépen, de csak minimális mennyiségű zsírt használnak fel!"

Paul Chek - edző

2011. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor a termék fogyasztása mellett intenzív súlyzós edzést javaszolsz?
2011. jún. 15. 17:35
 8/15 anonim ***** válasza:
köszi Toma!!!
2011. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tomika0078987 válasza:
100%

Hello!:) Én nem rég kezdtem el szedni!!!

Igazából zsírégető. Na most én beszedem ezt a kapszulát, bemelegítek vagyis csak nyújtok lábra. Beveszem és elkezdek futni! Hirtelen elkezdesz izzadni, mivel ez a hatása. Viszont, nagy energiát is ad. Miután lefutottam azt a xy távot lemegyek és megy az edzés!!! Nekem nagyon jól jön, hiszen sokkal több energia van bennem.Bicepszezni is 10 kg-val szoktam (16 éves vagyok)

Nem tudom megmondani, hogy mennyit fogytam, mert jön fel izomként is. De ment le a hasamból. Mivel már 2 éve írtad ezt ezért én szeretném megkérdezni, hogy még szeded-e, és hogy használt?:)

2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már nem szedem!
2013. jan. 22. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!