Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a reduline 36 zsírégető kapszuláról?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom, 1 hónap alatt fogyott vele 10 kilót. 100 kilóról kezdte, most 90 kiló. Neki az orvos ajánlotta, mivel értelmi fogyatékos, más módszer a fogyásba nem jöhetett szóba. Én a télen szültem meg a kisfiamat, maradt rajtam 20 kiló felesleg. A babám mellett nincs időm sportolni, nagyon rendesen enni sincs időm. Ma én is megrendeltem a netről 2 dobozzal, azt mondták, 4-5 munkanapon belül megjön. Esetleg nektek van pozitív negatív tapasztalatotok róla?
2011. aug. 11. 10:42
 1/10 bix ***** válasza:

1: nem zsírégető hanem a zsírok felszívódását gátolja elvben. azért csak elvben mert ált nem a zsír okoz hízást hanem a töménytelen szénhidrát, amit ezek szerint átenged. de szerintem kamu


2: szoptatás alatt eszedbe ne jusson ilyeneket szedni


3: a vitaminok egy jelentős részes zsírban oldódik. akkor azokkal mi van?

2011. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
ha lennének csodaszerek, nem lennének kövér emberek
2011. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1, igen, rosszul írtam. Már nem szoptatok kisfiam 8 hónapos, és csak 4 hónapig tudtam szoptatni.

Én nagy reményeket fűzök ehez a bogyóhoz, mivel a rokonomat saját szememmel láttam 5 hete, hogy 100 kiló volt, és mikor múlt héten találkoztunk 10 kilóval kevesebb volt. Eddig soha nem rendeltem fogyókúrás gyógyszereket, főleg nem netről. Én is egyébként a sok mozgás, egészséges táplálkozás híve vagyok. De ez a 20 kiló plusz most nagyon elkeserít.

2011. aug. 11. 11:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát... a remény hal meg utoljára.
2011. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia! Kipróbáltad? Milyen tapasztalatod van?

Köszi a választ!

2011. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kedves kérdezö, érdekelne, hogy azóta milyen eredménye lett a kapszula szedésének, mi a véleményed, tapasztalatod róla így utólag. Ugyanabban a helyzetben vagyok mint te ezért érdekelne konkrétan a dolog. :)
2012. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Hogy legyen egy negatív hozzászólás is.

A párom megrendelte, megérkezett, beszedett első nap 2 szemet, másnap reggelre olyan rosszul lett, hogy majdnem kórház lett belőle, de azóta is rosszul van (6. napja). (Tünetek: folyamatos egész napos hasmenés (napi 30-40 alkalom), hányinger, szédülés, hidegrázás, erőteljes haspuffadás...) Felkerestem orvosunka, egyelőre még nem tudott olyan gyógyszert adni, ami segítene..

Tudom ez lehet egyedi eset és ki lehet magyarázni, hogy mástól is lehet, de érdekes egybeesés....

Na mindegy... Rendelt egy dupla adagot, így - mivel azt írták csak bontatlan csomagot vesznek vissza - felkerestem a "forgalmazó" 3. kerületi irodaházban lévő székhelyét ( a szállítón csak ez volt, s neten sem találtam más címet), ahol kisebb keresgélés után lejött valami rendszergazdának tűnő figura, akinek fogalma sem volt még szerintem arról sem, h hol van.. Elmondtam neki a problémámat, telefonálgatott párat, majd közölte, hogy mivel dupla csomagot (2 külön doboz) rendeltünk, csak akkor veszik vissza, ha mindkettő doboz bontatlan... Uh cseszhetem...

Mindenesetre, ha már van ennyi felesleges kapszula, beviszem a KERMIhez, h vizsgálják be, meg persze felkeresem a fogyasztóvédőket is

2012. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A reklámjuk szerint rákpáncélt(?) tartlmaz... Nem lehet, hogy a párod egyszerűen allergiás a tengeri herkentyűkre? Amúgy én se nagyon hiszek ezekben a csodaszerekben. "Étkezési kultúra"(magyarán magyar konyha hanyagolása), meg mozgás kérdése a dolog.
2012. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

A kedves kérdező természetesen nem ír, hogy mi lett az eredmény, valószínűleg semmi. :)


Meg ez jellemző az emberekre. Megkérdeznek valamit, utána szarnak visszajelzést adni, amivel esetleg másoknak is tudnának segíteni.

2012. máj. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tpolly83 válasza:
100%
Láttam újra reklámozzák, pedig nemrég büntették őket 10 millióra megtévesztő reklámok miatt... ezeknek aztán van bőr a képükön. Én is bedöltem, nekem nem hazsnált semmit, ablakon kidobott pénz volt..
2015. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!