Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés otthon, "gépek" nélkül?!...

Edzés otthon, "gépek" nélkül?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és itt a nyár tele szabadidővel. Régebben sokat sportoltam (box, röplabda, úszás..), de kb. 4-5 éve jött az asztmám + kimutatták a klórallergiám, és abba kellett hagynom mindent. Most ismét gyógyszer,-és tünetmentes vagyok, jó lenne újra elkezdeni erősíteni. A helyzet az, hogy fizetős helyekre nem nagyon tudok menni (pl. zumbaedzés, konditerem, vagy súlyzókat venni), itthon meg nem túl nagy a mozgástér, ahol tudnék sportolni. Reggeli biciklizés már el van tervezve (nincs meleg, és még friss a levegő), elsősorban a lábamon szeretnék kicsit javítani. Suliidőben napi 5km gyaloglás simán megvolt, szóval az erőnléttel nincs gondom.


Remélem nem túl komplikált ez így, de akkor íme a kérdés. Mivel tudnám a lábamat erősíteni, amit magamtól meg tudok csinálni? Nézegettem már mindenféle oldalon, de eddig maradtam a sima guggolásnál és biciklizésnél, ami elég egyhangú, még zenével is. Előre is köszönöm a válaszokat! :) 15/L


2011. jún. 28. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
guggolás bicikli jónak hangzik, esetleg csinálj még bónusz kitörést is. de majd jönnek a nálam okosabbak, és jobban tudnak segíteni :)
2011. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bónusz kitörés? Bocsi, nem nagyon vagyok jártas az ilyen "szakszavakban" :D
2011. jún. 28. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy halom saját testsúlyos gyakorlat... húzódzkodás, fekvőtámasz, tolódzkodás, felülés, hasprés, kitörés, guggolás, törzsemelés stb.
2011. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] itt megtalálod a kitörést és egy csomó mást is... nem kell a bácsiktól megijedni sok sikert hozzá!
2011. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a bónusz szó jelentését gondolom tudod :D


a kitörés meg ez [link]


és nem tragédia ám ha nincs hozzá súlyzód.

2011. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) Van mit böngészni:D
2011. jún. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!