Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100fekvőtámasz, csináljátok?

100fekvőtámasz, csináljátok?

Figyelt kérdés
most kezdtem és elég kemény valamelyik végét remegve nyomtam ki az jó nem, ja meg a derekamnál roha.dtul fáj, meg a hasam is, nektek nem? ti hol jártok? hogy csináljátok? pihentek is egy napot?
2011. júl. 4. 20:57
 1/6 matefranyo válasza:
A 100 fekvőtámasz jó csak ne egyhuzamban csináld inkább csinálj meg 30 és állj meg pihenni!!(minden nap lehet csinálni ha izomlázad van dolgozz rá és elmúlik)
2011. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
öööö...hát nem.mikor középiskolába mentem olyan 15 éve akkor nyomtam fekvőtámaszt mert volt felmérés.50 körül toltam edzetlenül.azóta se.
2011. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:
43%
ha izomlázad van akkor ki kell pihenni,nem rádolgozni.az izomláz annak a jele h a test nem tudta ellátni a szükséges energiával az izmokat,ezért MAGÁT AZ IZMOT égette el.a legnagyobb baromság rádolgozni,mielőtt a szervezet megtudná gyógyítani magát.
2011. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy ezt csinálom: [link]
2011. júl. 4. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

"MAGÁT AZ IZMOT égette el"

Magát a lóf*szt.. Az izomláz azért képződik, mert túl intenzív volt az edzés és komoly oxigénhiány ment végbe az izomban ami tejsavas erjedést okoz. Azért mondják, hogy erre jobb ha rádolgozik az ember, mert akkor újra beindul a folyamat és így a tejsav hamarabb felszívódik. Akárki akármit mond ez így van, saját bőrömön tapasztalom és nem restellem ugatni a teremben is bárkinek és lám, bejön. És nem azért, mert hiszünk benne, nincs itt semmi hülye ezotériás baromság.

Ja, nekem minden edzés után izomlázam van... Ezek szerint én eddig csak mínuszt értem el és egyáltalán nem szedtem fel magamra 35 kilót eddig. Ej ej és a tükör is hazudik és a szememen is hályog van.

2011. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 matefranyo válasza:
Így van :D
2011. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!