Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedves Emberek! Mit gondoltok...

Kedves Emberek! Mit gondoltok erről? Talán a fogyókúrás rovatban még jobb helyen lenne a kérdés.

Figyelt kérdés

idézem az írást.

"A kapálás elhozza a világbékét


1.) Terhesgondozás, újszülött ellátás, bizonyos mértékig paraszolvencia - "Katicám, annak idején megszültek a nők a kapaföldön is, nem volt semmiféle ultrahangozás, meg terhesjóga, meg boríték az orvosnak!"


2.) Homoszexualitás - "Kapálna végig egy nyarat, ´szt nem lenne ereje tollas gatyában vonulgatni!" (Egyébként mama nem homofób, csak nem érti ezt a dolgot és a genetikában sem áptudét.)


3.) Bűnözés - "Hogy a frász üsse ki őket, mennének el kapálni ahelyett, hogy a szomszéd tyúkját lopkodják!"


4.) Való világ 4. - "Ez nekik a való világ??? Mennének el kapálni ahelyett, hogy a seggüket hizlalják egy medencében. Akkor aztán nem lenne idejük veszekedni, örülnének, ha a vízhólyagoktól egy pohár vizet meg tudnak inni, ´szt lefekhetnek aludni. Na az a való világ, Katicám." (Évának már javasolt 3 hét uborkaszedést is Szabolcsban, mondván attól elmenne a kedve a veszekedéstől, és nem lenne annyi ideje fújni a füstöt, Alekosz tartásjavítására pedig némi kaszálást említett.)


5.) Számítógép függőség - "Hajnali kettőig nyomkodta a gombot??? (=számítógépbillenytyűzet és /vagy egér gombja- a szerk.) A rossebb megette, bezzeg ha másnap hajnal ötre kapálni kéne menni, már fél 9-kor lefeküdne aludni!"


6.) Tetoválás, testékszerek, és a fóliás melír bizonyos esetei - "A mi időnkben a fiataloknak nem volt arra idejük, hogy kürtöket dugdossanak a fülükbe, ´szt azzal tágítsák a lukat rajta! Tudod Katicám, annyi munka volt a fődeken, hogy nem tudtunk mink azzal foglalkozni, mekkora a luk a fülünkön, meg nem is volt időnk arra, hogy órákig fodrászkodjunk, meg lyuggassuk a bőrünket kifele. Szép is lett volna, ha menni kell kapálni, "szt ott égeti a nap a griffmadarat, vagy mit a vállunkon!"


7.) Futball huliganizmus - A franc essen ezekbe a szkinderekbe (skinhead- a szerk.), ha ennyi erejük van, csinálhatnának valami hasznosat is! Megnézném én őket, miután bekapálták a szemerei téesz fődjét, hogy mennyi erejük lenne ott ordítozni, meg kukát dobálni a meccseken! Hát megmondom én neked, Katicám: semmi! Ott aludna az összes a lelátón, olyan fáradt lenne!"


8.) Depresszió, egyéb pszichés problémák - "Jódógába´ nem tudja már, hogy micsináljon! Ül a szép házába´, szt sopánkodik, hogy milyen kövér, meg hogy nem foglalkozott az érzéseivel a zura, nemhogy örülne, hogy van mit enni, jólétbe van, és nem kell kapálnia."

"


2011. júl. 15. 08:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

diszponáló :D

rákerestem ám! és jó hogy szólsz, épp a kis ebédszünetemben netezek, úgyhogy még van pár percem edzeni meg kajolni :D el ne lustuljunk má'!

Paraszt neked is cső :)

2011. júl. 15. 11:43
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja hát igen a sok kis emósg*cinek én is ajánlanám a kapálást/krumliültetést/krumpliszedést 40 fokban!
2011. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát nem is arra vonatkozik ez az egész, aki reggeltől akármilyen késő délutánig dolgozik, aztán elgyűrődve de a szellemi fáradtságot félredobva az egészsége miatt még lemegy edzeni terembe..

de vannak emberek (erről Márkkal beszéltünk) akik csak panaszkodnak, egy csomó bajuk van de maguktól egy fűszálat nem tennének keresztbe. hát azoknak kapásból irány a föld! mármint nem elásni őket, hanem megművelni a parlagon heverőket.

2011. júl. 15. 11:59
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amiket válaszként most ide beírtál, az értékelhetetlen ömlengés.


Mi a büdös franc az erény és a becsülendő abban, ha valaki földi munkára pazarolja az életét? Igen, vannak akik rákényszerülnek, gazdasági, anyagi, kulturális tényezők miatt, de ebből miért kell ideált csinálni? A gazdasági/anyagi/kulturális tényezőket -kapaszkodj meg- az EMBER HOZZA LÉTRE, és az ember is tud csak változtatni rajtuk. Meglepő, ugye?


Tudod, az emberek, ha lehetőségük van rá, szeretnék az életüket értelmesen kitölteni. Attól, hogy valaki nem szeretne hajnaltól sötétedésig földet túrni, helyette viszont szeretne helyette kicsit magával foglalkozni, kicsit ismerkedni a világgal, attól senki nem lesz sem elkényeztetett, sem lusta, sem puhány.


Amiből te itt ideált, példaképet csinálsz, az a múlt század gazdasági helyzete által kitermelt mesterséges állapot.

2011. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Na ez vezet oda, hogy magyarország csaknem összes földje idegen kézben van, mindent importálunk a sárgáktól, a kib*szott európai únió meg azt szponzorálja, aki lebontja a kulcsfontiosságú gyárát /*mindjárt elmondom/, és kap érte x összeget. Ellehetetlenítenek vállalkozásokat...

Minden hülye irodában akar dolgozni, le is diplomáznak amivel kitörölhetik a p*csájukat, a földön meg nem dolgozik senki, hisz már nincs is milyen földön dolgozni. Nembaj elmegyek a teszkóba és megveszem az importált kaját, ahelyett, hogy olyat vennék, amit itt gyártanak, dehát, azt hiába keresem, mert nincs.


Itt, felvidéken még egy fokkal jobb a helyzet.

* A cukorgyárról beszéltem, amit közvetlenül felújítás után romboltak le a porig a g*cibe. Na erre varrjatok gombot, dezsvíreim!

2011. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

63% értsd már meg hogy nem idealizálok semmi munkát, ez egy jópofa kis írásnak indult, a komolyságot te hoztad be ide, én csak a te írásodra reagálok.

egyébként, ha úgy véled fölösleges földeken dolgozni, hát jó fény evést, vagy vadászatot..

tudniillik az élelmiszert ma is meg kell termelni, és nem szivacsba ültetett tápszerezett zöldségekre, hanem a földből kinőtt növényekre van szükség.


oké, beszéljünk kicsit komolyabban erről, nem értem mi nem tetszik neked ebben. én csak azt mondom, hogy ez a fentebbi írás tökéletets társadalomkritika, mind a bűnözésre, a magamutogató szerencsétlenekre, és az elkényeztetett újabb szerencsétlenekre felhívja a figyelmet. ki írta, vagy hol olvastad, hogy aki nem földet túr az puhány? mint utaltam rá, én nem dolgozom földön, viszont elég kevés közöm van a puhánysághoz (bár ezt még nem írtam).


viszont tisztességes megélhetést biztosítHATNA egy föld, az élelmiszer termelés sok embernek. a gyakorlatban jön a kártevő (humanoid, milyen érdekes) és lerágja / lopja a termést, de ugye tudjuk a kártevőkkel mit szokás tenni, tehát ez még valahogy csak-csak megoldható.

pl. én csak tisztesség miatt dolgozom, az egyik említett probléma volt a bűnözés. ha akarnám, napi 2-3 embert leölhetnék pénzért mint bármilyen állatot, oszt jól van. csak hát engem inkább munkára neveltek :) és jobban megfelel az erkölcsömnek.

viszont a más ember-félék.. hát úgy látszik nem mindenki dönt így mint én, és nem próbálkoznak meg dolgozni a pénzért... ha figyelmesen és nyitottan olvasod, szerintem észreveszed, hogy ez igen jópofa kis írás, és egyszerre tényleg sok problémára rámutat, sőt egyenesen fricskát mutat nekik azzal, hogy a kapálással mindet megoldja.


persz Neked nincsenek ilyen problémáid gondolom, football huligánok nem duhajkodnak az utcádban, épp nem vagy fiatal leányzó akinek az élete legnagyobb problémája hogy le kell valahogy fogynia 10 kilót.. én viszont látom ezeket is, és ezért is nagyon tetszett amit bemásoltam.

2011. júl. 15. 17:05
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezt teszi az emberekkel a multikultúra. A lényeg az, hogy lenézzük a parasztot, azt lebasszuk, hogy a kaja amit elénk tesznek az szarból van 2x es pénzért, és nem hazai jó minőség feleannyiért. Mindenki felső beosztásban akar lenni, arra meg nem gondolnak, hogyha mindenki az irodában fogja a napot lopni, akkor honnan lesz a vájúba töltelék?...


Az egészről a multikultúra tehet.

2011. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

ebben egyet értek, de nem hiszem hogy ő így értette, szerintem még kicsit elírunk egymás mellett..

de nem kizárt hogy úgy érti a srác ahogy te mondod, dee.. ez azért olyan fura :/

2011. júl. 15. 21:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindegy, leszarom :D
2011. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!