Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy képtelen...

Miért van az, hogy képtelen vagyok normális étkezések, edzések mellett tömeget növelni? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kipróbáltam már sokmindent, magas ismétléses edzés, klasszikus 4x8-12-es szériák, bukásig edzés, erőltett ismétlések, lassú negatívok és az Istenért se nő szinte a tömegem. :S

178cm vagyok és mellette 78kg. Karom csak 36 centis. :S

Úszógumim is van sajna, de valamiért nem megy a tömegelés, pedig az étkezésekre is odafigyelek. Napi 5-6x eszem, telítetlen zsírbevitelre is figyelek, napi 160-170g proteint beviszek, szénhidrátból napi 300-350g-ot, és semmi...

Lehet azért nem fejlődöm, mert már 1,5 éve olyan életet élek, hogy hajnal 3-4 körül fekszem, és dél körül kelek?

Az is érdekes, hogy alig bírok mindig kikelni az ágyból, olyan nyomott vagyok még felkelés után 1-2 órán át is. :S

Segítsetek, ez lehet nagyon-nagy probléma ez a fordított életvitel?


Először is köszi!

25F


2011. aug. 6. 23:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah nem írtam, hogy már lassan 2 hónapja az erőszintem se nő, sőt szinte mintha gyengülnék... pedig heti 2x edzem egy kis izmokat, a nagyokat csak heti 1x, nagyokra összeségében csak 9-10 sorozatot végzek, kicsikre mint a bicepsz pl 4-5öt, és azzal már jól meg tudom dolgoztatni. De hát mégis elmarad a fejlődés normális kalóriabevitel mellett is, én abban reménykedem, hogy a fordított életvitel okozza ezt... :S
2011. aug. 6. 23:39
 2/9 anonim ***** válasza:

igen lehet nagy baj. az alvás kb 11óra, éjfél körül a leg pihentetőb. próbáld ki h lefekszel 11 kor, alszol mondjuk másnap reggel 9 ig,

meg azt h lefekszel 3 kor, és alszol délig, 1ig. érezni fogod a külömbséget :)

2011. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát hiába a 8 óra alvás így, hogy hajnal 4 tájt fekszem, olyan mintha kb 3 órát aludnék normális időszakban? :D
2011. aug. 7. 00:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hajnalozhatsz,ha alszol egybe utána 7-8 órát.

Dobj a kajádhoz még napi 800-1000 kalóriát,vagy amennyitől megindul a tömeg.

A mennyiség teljesen egyéni.

Lődd be a ch-t,játszál a mennyiséggel havi bontásban és figyeld a reakciót.

2011. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ch-t azért gondolom, hogy nem lehet gond, mert zsírosodom, így is van úszógumim... :S

Tehát fura, olyan mintha csak zsírban tudnék nőni, de izomban viszont k*rva nehezen... :S

Pedig etióp alkatom sincs, olyan vékony és zömök közti átmenet vagyok alapjáraton, ekto-mezomorf.

2011. aug. 7. 03:34
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
250g protein, 600g ch, kezdetnek. és edzél, mint egy állat, 6-10 ismétlésekkel. guggolás felhúzás legyen!!!
2011. aug. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

EGYÉ'!!!!!!

Remélem normális edzésterved van és nem edzed túl magad.

2011. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"178cm vagyok és mellette 78kg. Karom csak 36 centis."


De szeretnék 36-os kart, az enyém 34-es. Lényegre térve, amúgy vigyél az életedbe némi napirendet, ha megteheted. (reggel 8 ébredés, 9:30 reggeli, 10:30 tízórai, 13:00 ebéd, 16:00 uzsonna, 19:00 vacsora) ez hasznos lesz. Én is napirend szerint élek amióta 73 kg-ról 64-re fogytam. (főként zsírból)

2011. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Grat! :)

Nekem sajna a zsírégetés se ment soha... :D

3 óránként étkezem napi 5-6 alkalommal, valszeg akkor az alvással lesznek itt a problémák, hogy felcseréltem a napszakokat, ezen változtatni fogok sürgősen.

Rendes edzéstervem van szerencsére, nem volumenezem magam halálra, nem edzem egy testrész heti 3x-szor, tehát az edzéstervvel nincs probléma szerencsére. :)

Köszi a segítségeteket!! :)

2011. aug. 7. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!