Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenék és láb formálása feszesí...

Fenék és láb formálása feszesítése?

Figyelt kérdés
Tudtok valami hatásos,gyakorlatot fenék formálására,feszesítésére? olyan írjon akinek van valami tapasztalata.2 hónapja tornázok,van valami eredménye,de még elég kevés.
2011. aug. 16. 13:57
1 2
 1/17 Ráffájel ***** válasza:
Helyi zsírégetés NINCS és formálás illetve feszesítés SINCS. Nyomass teljes testes edzést, diétázzá' azt jobb lesz egy idő után.
2011. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ezaz,h igazából diétáznom már nagyon nem kéne,fogytam 13 kilot.A fenekem viszont kicsit löttyedtebb lett,és nem szeretném,h kisebb legyen,hanem formálni szeretném,sőt ha nagyobb lenne az sem gáz:D
2011. aug. 16. 14:03
 3/17 Ráffájel ***** válasza:
Mert elb4sztad... valljuk be elb4sztad. Tuti valami sz4r dvdre tornázgattál ugye? Szépen leépítetted az izmaid a zsír nagyrésze meg ott maradt. Ez igazán azért szívás mert nő vagy, nehezebben izmosodsz. Tessék elmenni konditerembe, kemény súlyzós edzést csinálni mellé tömegnövelő étrendet követni. Felszedsz elsőnek x kiló izmot bár ugyan olyan plötyi maradsz de már lesz alatta izom is. Ekkor fogod magad és végre NORMÁLISAN lefogysz, ugyan úgy konditermi edzéssel csak már szálkásító étrenddel.
2011. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából igen,bátyám is mondta,h elbasztam,mert először csak diétáztam és ba..tam tornázni,edzeni,és szépen a kilokkal együtt lement az izom is.
2011. aug. 16. 14:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk,nem ilyen ugrabugrálós tornát csinálok,mert azt eléggé rühellem,hanem inkább olyat ami 20 perc alatt lefáraszt,meg kitöréseket guggolásokat is,de súllyal végezve gondolom hatásosabbak.
2011. aug. 16. 14:22
 6/17 Ráffájel ***** válasza:

Csináltál mellé húzódzkodásokat, tolódzkodásokat és minden egyebet is? Normálisan követted a diétád? Mennyi fehérje csúszott le? Mit ettél edzés után? (ezek mind buktatók)

Súllyal se lesz hatásosabb ha alapvetően szar a kajád.

2011. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Annyira mondjuk nem merültem bele ,mint 1 testépítő,nekem csak az lenne a célom,h feszesedjek,és kicsit izmosodjak.Igazából vannak olyan nők akiknek 5 ször durvább a combjuk,és abszolút nem idegelik magukat,de ha már lehet,akkor miért ne legyen szép?:D
2011. aug. 16. 14:42
 8/17 Ráffájel ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy annyira merülj bele. Amúgy ja, ha van lehetőséged miért ne használnád ki? :)
2011. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy,nem díjazom a Rubint Rékát,mármint emberileg nem szimpatikus,de azért vannak olyan tornái,amit pl 3 hete csinálok,persze csak kiegészítésként,h 3 szor ismétlem,és így is csak pár perc,de viszont guggolásokból,kitörésekből áll,és bizony először majdnem odasza.tam:D
2011. aug. 16. 15:38
 10/17 Ráffájel ***** válasza:
Rubint Réka és semmilyen más ilyen otthon ugra bugrálós dvd-t sem díjazok. Hiányoznak belőle az alapvető dolgok, arról nem is beszélve, hogy nagyon sokat azt hiszik, hogy pl Réka a saját tornájától néz így ki.
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!