Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Farizom formálása, kerekítésér...

Farizom formálása, kerekítésére ez az edzésterv megfelelő?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék hasról,ezért úgy edzek,hogy naponként felváltva kardió-súlyzós edzés.

De mivel szeretném,ha a popsim látványosan formálódna,mert olyan puha és pettyhüdt,heti 5* edzőterembe(két egykezes,3 kilóssal) guggolok.

3*15 teljes guggolás ,3*15 pici guggolás , 3*15 kitörés.

Ha minden nap megtornásztatom így,kerekedik?Nem izomtömeget szeretnék,csupán formásítani.


2011. febr. 25. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Diéta, guggolás, farizomgép, pinatárogató
2011. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és kitörés
2011. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezeket írtam,azt kérdeztem,hogy jó-e:) főleg,ha minden nap,mert valahol az van,hogy nem szabad,valahol meg,hogy így változik.
2011. febr. 26. 11:31
 4/10 A kérdező kommentje:
ha mindennap
2011. febr. 26. 11:31
 5/10 anonim válasza:
Béres Alexandra dvd, nekem bevált. Extra farizom programmal.
2011. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,de mint már írtam,EDZŐTEREMBE JÁROK,és csak annyi érdekel,hogy minden nap guggoljak-e súlyzóval vagy csak minden 2. nap,mert mindenhol mást olvasok!!!!!!!!!!!!! :)
2011. márc. 1. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy nő vagy és kapsz tőlem egy: <3 -at az "EDZŐTEREMBE JÁROK" mondatért :)


Akkor viszont mehet ám: Lábtoló, combfeszítő, combhajlító is :)

2011. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja igen <3 = ❤
2011. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen-igen lány vagyok,és nem az a lusta fajta:D

és mennyi idő alatt látszik az eredmény,rendszeresen eszek húst,és edzés után fehérjeturmixozom?:)

2011. márc. 3. 16:18
 10/10 anonim válasza:

Bocs, de a kérdésedben elsősorban nem az szerepelt, hogy milyen gyakran tornázz!

Egyébként én úgy tudom, hogy minden nap lehet edzeni, egy héten viszont egy nap pihenőt kell tartani, úgy formálódnak az izmaid a legjobban!

2011. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!