Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eredményes tud lenni a "100%os...

Eredményes tud lenni a "100%osan természetes" testépítés?

Figyelt kérdés
Arra a típusúra gondoltam amikor az ember nem szed semmilyen fehérjeport, kreatint stb. csak "természetes", egy normál boltban megvehető ételeket eszik (tojás, csirkemell, rizs, zöldségek stb). Valaki csinálta ezt? Vagy vmi tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2011. aug. 16. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ, mit értesz az alatt, hogy eredményes...egy testépítö versenyen NEM. Saját magad szemében lehetsz eredményes...
2011. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fehérjepor, kreatin is normál boltban megvehető ételek...
2011. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bix ***** válasza:
persze. nem leszel egy svarci soha, de ahhoz a krea és egyéb tápkiegek se lennének elegek... ha tudod fedezni a megfelelő mennyiségű szénhidrát és fehérje beviteledet, akkor az teljesen mindegy hogy éppen van benne turmix vagy nincs. bár edzés után nem árt a gyorsabb felszívódás miatt, de megoldható minden. jobban oda kell figyelned majd a kajára mint az aki mondjuk vesz némi étrendkiegészítőt (ami szintén kaja ugye...)
2011. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nincs jó genetikád, akkor nem.
2011. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TOMAtm ***** válasza:

felesleges azt gondolni hogy a tápkiegektől atomfelfújtlufi leszel.nem leszel.ha sokat költesz rá sem.

a 100%osan(nemszedek semmit alapon) lévő gyúrás is eredményes,csak lasabb növekedést produkál és egy idő után már nem lesz látható változás egyátalában.

ahhoz hogy valaki igen tutidurván kigyúrja magát legalább 5-6 év és 3-4 kokszkúra kell,meg persze havi 100ezer a tápkiegekre.meg még 50 a rendes kajára.

de az igazán profik a koksz mellett növekedési hormont is nyomnak olyan 600ezerből megvan egy növi kúra(ha nem baxnak át a dílerek).

2011. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Természetesen csak saját magam számára szeretnék vele eredményt elérni, felszedni pár kiló izmot 1-2 év alatt...

Tehát nem testépítő versenyek megnyerése a célom, csupán arra voltam kíváncsi, hogy időpocsékolás-e így az edzés, vagy el lehet vele eredményt érni hosszabb távon.

2011. aug. 16. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, lesz eredménye kiegek nélkül. Csak egy kérdésre válaszolj? Mi a f.szért nehezíted meg a saját ügyed hülyeségekkel?
2011. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 °:Amigo:° ***** válasza:

TOMAtm!

6 kiló a növi-kúra?

Hahó 2011 van! A kínaiak vagonszámra gyártják 300 ft/ IU -ról indul az ára, nagyobb mennyiségnél még olcsóbb. :-))


Kérdező!

A genetikád határozza meg, hogy mennyire gyors az anyagcseréd és mennyi a tesztoszteron-szinted.

a szervezet csak korlátozott mennyiségű fehérjét képes beépíteni. Ezt valahogy be kell vinni, lényegében mindegy hogy miből.

Egy átlagos fiatal, aki azt eszik, amit otthon kap (vagyis testépítő szempontból sz@r a kajálása) kiegészítők nélkül csak minimális szinten tud fejlődni... kb. fél év, amig eléred azt a pontot, ahonnan nem tudsz majd tovább fejlődni, ha nem használsz speciális készítményeket.

Legkésőbb akkor el kell majd döntened, hogy merre tovább....

2011. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Miért nehezítem meg a saját ügyem hülyeségekkel"?

Jó kérdés... az igazság az, hogy még nem döntöttem el, hogy merre tovább. Igazából egy másik sportra való rákészülés miatt és esztétikai/önbecsülési dolgok miatt kezdtem el "gyúrni".

Először nem volt semmi egyéb célom vele, mint egy kis otthoni mozgás. Aztán most mikor kezdek minimális változásokat észrevenni magamon, kezdek egy kicsit jobban belecsúszni...

Önálló "sportként" biztos nem űzném. Elvből.

Lassan én is érzem, hogy normális kajálással kezdem elérni a maximum szintet. Valószínűleg az lesz a vége, ha lesz rá pénzem, hogy szeptemberben elmegyek egy edzőterembe, személyi edzőhöz és kikérem a véleményét, hogy hosszú távon mit érdemes vagy mit nem.

Vagy simán megmarad itthoni mozgásnak, és inkább több időt próbálok fordítani arra a másik sportra...

Köszi a válaszokat! :)

2011. aug. 17. 12:02
 10/12 anonim válasza:

Tulajdonképp a kérdés nem is arról szól hogy táplálékkiegészítőkkel vagy anélkül ,hanem ahogy ki is mondod itt az utolsó hozzászólásodban a kérdés : a "belecsúszás" Azt gondolod hogy edzegetek kicsit,izmosodok picit,karban tartom magam...és ez nagyon jó...nem akarsz át lépni a "gyúrók" kategóriájába . Igazad is van . Akarva ,akartatlan rengeteg emberrel ismerkedtem meg életem során ,köztük élspoprtolokkal is a bölcsesség ugyanaz : Ne csússz bele!

A porok képviselik a szemedben a lélektani határt .

Gondold át mik a céljaid ,mit szeretnél és ahhoz tartsd magad, ne foglalkozz a diletánsok véleményével. A porok egy része, csak ugyanazok az anyagok amiket amúgy is megeszel csak koncentráltabb és gyorsabban felszívodó formában ,segítík a sportot ,az izomfejlődést,nem a hormonokról és más élettani folyamatokat drasztikusan befolyásoló anyagokról beszélek.

A sport és az a testépítés is csak úgy jó mint a bármi az életben : mértékkel.

2012. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!