Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteronnövelés természet...

Tesztoszteronnövelés természetes úton - hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan táplálékok vagy bármi más érdekel, ami természetes úton növeli a tesztoszteront a szervezetben.


Gondolom a nehéz fizikai munka is segít ezen, de azt hallottam valahol, hogy vannak olyan ételek, amik megnövelik ezt a szintet, vagy tartják.


Igaz ez? Ettől könnyebb izmosodni?


2011. okt. 29. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el bunyózni és csajozni,heti 1 újat szedj fel,legalább minden másnap dugj.

Egy hónap alatt tesztoszterontól csöpögő macsó vadállat leszel.

2011. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

és állítólag a fokhagyma.azt nem tudom,hogy az izmosodásodban mennyire segítenek,de mindenesetre jót fognak tenni.

2011. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

az hogy megemeled a tesztoszterin szintedet kicsivel attól még nem leszel izmos csak úgy.

azt verd kim a fejedből,a boltokban árult tesztoszteron fokozó is csak kis mértékben emeli meg a szintet és az sem ér semmit ha nem vagy legalább vagy 30éves.

a táplálkozás meg alap az izomépítésnél azt remélem tudod.

2011. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a királydinnye jónak tűnik, más gyógyhatásai is vannak is vannak, az durva hogy 50%kal megemeli a szintet
2011. okt. 31. 14:06
 5/10 dirtboy ***** válasza:

az nem durva hanem inkább baromság,egy idősebb csimpánznál lehet hogy működött egy jó nagy dózis de embernél kizárt hogy 50%ot hozzon.

a bikák pedig minden segédanyag nélkül megtudják növelni nem kis menyiségben a tesztoszteronjukat.

ezzel azt akarom mondani hogy nem kell az állatokat az emberel összehasonlítani mert egy ilyen valamilyen oldalon lehet ilyeneket írni de a tapasztalat márt mutat a tribulus terestis és az emberek közt.

és itt a boltban kapható erős koncentrációjú nagy dózisú tribulusról beszélek.

2011. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor írj valami hasznosat is
2011. nov. 1. 16:45
 7/10 dirtboy ***** válasza:

hasznosat?

miért a két írásom szerinted nem volt hasznos?

olvasd már el meg egyszer őket de most már értelmezd is hogy mit írtam.


tovább ezt is olvasd el: [link]

2011. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem gyúrjatok agyra is drugsbunny haveroddal együtt
2011. nov. 3. 19:16
 9/10 kakaós bögre ***** válasza:
Tribulus terrestris.
2012. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azaz királydinnye. köszönöm
2012. máj. 16. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!