Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy alakformáló órával, ami...

Egy alakformáló órával, ami 60 perc hány kalóriát lehet elégetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak nagyon-nagyon tippelés, mert sokmindentől függ, de olyan 500-700 kalóriát szerintem simán.
2011. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Áh!

Annyit biztosan nem.

Aki már edzésben van és úgy spinnggel talán elégethet 5-600kalóriát.

A spinning meg a legtöbb kalóriát égető női edzés.

Ahhoz képest a torna meg közel sem pörget meg annyira,nem viszi fel a pulzust.

Konkrétan meg nem lehet válaszolni a kérdésedre,mert magasság,nemed,testsúlyod,életkorod,edzettségi szinted kérdése,hogy mennyit égetsz el.

2011. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:

ez csak izomtömegtől függ.ha kicsi sovány lábad van(mármint az izomzat rajta),futkározhatsz amennyit akarsz 200 kalóriát ha elégetsz...

elégtelen az információ a pontos válaszhoz.minimum az alapadataid le kellett volna írni(súly magasság életkor testzsirszázalék)valamint egy kép sem jött volna rosszul.valamint az edzésintenzitásról sincs fogalmunk sem,de még azt sem irtad le h mit is csinálsz ez alatt az egy óra alatt.

szóval igy hozzávetőlegesen 100 és 1500Kcal közt égethetsz.ennyi infóból ezt tudtam kihozni :)

2011. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy ez eltér bizonyos embereknél, de én csak a körülbelüli értékre voltam kíváncsi, hogy tudjam ennyi mozgással milyen hatékonyan tudom a fogyást elősegíteni.
2011. szept. 1. 18:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam az utolsót. Szóval 172 cm magas vagyok és 53 kilo. Nem vagyok túlsúlyban, viszont főleg a lábamat szeretném formásabbá, karcsúbbá tenni. Ez az alakformáló óra elég intenzív, egy csoportos óra. A nyáron főleg itthon tornáztam, de ez előtt jártam salsa órákra, illetve néhány évet aerobicoztam.
2011. szept. 1. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:

172/53?

Öhöm...

Formálás=izomtömeg építése.

Az izom ad formát.Szóval ha izmokat szeretnél,akkor meg kellene emelni a kalóriabeviteled,hogy tudjon miből építkezni az izom,nem az elégetett kalóriákat számolni:).

A torna meg nem lesz elég.

Egész testes súlyzóst edés kell hozzá.

Súllyal guggolás pl.

2011. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!