Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem arra,...

Szerintetek van esélyem arra, hogy szerezzek viszonylag sok pénzt pokerből?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, arra várok, hogy 18 leszek, addig szeretnék megtanulni pokerezni (texas holdem). kártyák erősségeivel viszonylag tisztában vagyok (mármint úgy hogy pár stb), de ezt persze még betanulnám. és utána minden fortélyt megkeresnék a neten, és elkezdenék valami nagyobb oldalon játszani (pl. fulltilt) aztán szeretnék ebből pénzt keresni. lehet rá esély?
2011. szept. 4. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen meg akarod tanulni,akkor élőben játsz.
2011. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is 16 vok .amúgy persze hogy lehet a türelem a kitartás,hidegvér meg az a legfontosabb hogy ki tudd kerülni a tiltet és időben abba tudd hagyni a játékot ha kell persze hogy profi légy rengeteg handet kell játszanod handet elmezni fórumokon tanulni.bankroll management stb.

engem leginkább a fishek idegesítenek föl:D

2011. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy jól megélj pókerből rengeteget kell tanulni. Továbbá az online mezőny az elmúlt 3-4 évben sokat fejlődött, nehezebb nyerni :) Esély van rá, olvass hand elemzős oldalakat, nézz videókat, stratégiai cikkeket, ezzel kb NL100ig lehet eljutni, utána jöhet a coaching stb de az odébb van, párszáz dollárból NL200 környékére eljutni legalább másfél év.


NL200-on havi 50k handdel számolva, 3bb/100 hozható winrate-tel,az havi 15BI= 3000$ (570k HUF) Rakeback még lehet 1000-1500$ plusz, ami egész jó pénznek tűnhet, de a póker nem ilyen kiszámítható... Jöhet egy bankrollfelező downswing bármikor. Az online póker jövője sem tisztázott még...


Kereset-kiegészítének ok, de inkább tanulj mellette, ne ez legyen az egyetlen bevételi forrás.

2011. szept. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző látom te érted a dolgod, online a ps-en szoktál játszani?lenne egy kérdésem de fórumon csak lehurrognának valószínűleg.emailt tudnál adni?
2011. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

izé, köszi a választ de eléggé kínai volt xD

a bátyám kezdett játszani mikor meglett 19 éves, de csak pár hónapig játszott, de ilyen 1-2centes vakokkal, tehát nem valami nagy játék volt, aztán pár hónap után abba is hagyta.

2011. szept. 4. 00:39
 6/7 anonim ***** válasza:
vip_mrmaster@freemail.hu ide írhatsz, ha tudok segítek.
2011. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovácsn válasza:
az elöttem szolónak teljesen igaza van sokat kell tanulni pl:pokerstrategy ott megtanulhatsz sokmindent
2011. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!