Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek embereket...

Hogyan szerezzek embereket edzésre?

Figyelt kérdés
van egy kosárcsapat, de már alig jönnek el páran- szerintetek hogyan szervezzek be új tagokat? ismerőseimet nem érdekli annyira, akit meg igen, az nem ér rá. Hogyan lehetne hatni rájuk? Vagy hol keressek érdeklődőket? Merrefele hirdessek, és hol kérdezősködjek?
2011. okt. 21. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

hirdetni tudsz fészbúkon, apróhirdetés portálokon, és okos volt, hogy pl. erre az oldalra is írtál.

de igazán jó megoldás.. nem tudom saját tapasztalatom: volt hogy nyitott voltam önvédelmi oktatásra, mert milyen jót tennék vele stb. de senkit nem érdekelt szinte. mozgás, egészség? ugyan már.. max. ha nagyon jó reklámot csinálsz, de.. akkor meg már az egész bizniszről szól..

kitartást kívánok, és használd az említett fórumokat. sok sikert.

2011. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
weboldalad van? szerintem az a tuti :) meg iskolákba szórólapokat kitűzni szórólapozni stb :)
2011. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

melyik város?

milyen korosztály?

2011. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
angyalföld, 96-96-97 ben született srácok
2011. okt. 22. 08:24
 5/7 A kérdező kommentje:
2011. okt. 22. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:

ez egyébként kezdőknek indult vagy haladóbbaknak?

97es vagyok egyébként.

2011. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
abszolút kezdőknek- én is csak egy hónapja járok(azért vannak profibbak is, de velünk nagyon türelmes az edző, minden alapot megtanít). Érdekelne?
2011. okt. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!