Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Scitec Hot Blood-tól lehetne...

A Scitec Hot Blood-tól lehetnek kiütések a karjaimon. Kipróbálás képen vettem két levél hot bloodot egy levél 15db kapszula és minden másnap szedtem be 5-öt edzés előtt 15db már elfogyott. És a karjaimon kiütések lettek. Hot bloodtól lehet ilyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 13:41
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
100%
úgy tudom lehet és azt hiszem a niacin miatt van,nálam szerencsére nem volt semmi,kevés embernél van ez
2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom ha nem szedem többet a hot bloodot akkor a kiütéseim elmúlanak majd.Egyébként először a d-test-re gondoltam ami tesztoszteron fokozó kapszula.De mondták az nem okoz ilyesmit vagyis a d-test nem okozott eddig ilyet.Viszont a hot bloodba lehet olyan anyag amitől allergiás reakció pl kiütések mint nekem léphet fel.A hot bloodba a béta-alanin lehet ez az anyag ami olyan mint a niacin
2011. szept. 8. 17:52
 3/14 dirtboy ***** válasza:
100%

igen lehet a béta alanin is az okozója.

D-test csak 30év fölöttieknek ajánlott,pontosabban minden tesztó fokozó idősebbeknek van kitalálva és ők érzik legjobban a hatását.

persze ha idősebb vagy akkor nem szóltam.

2011. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok egyébként ez sok kis apró kiütés elmúlik majd magától?
2011. szept. 8. 19:37
 5/14 dirtboy ***** válasza:
100%
persze, nincs jelentőségük különben az csak egy kis mellék reakció de semmi következménye nem lesz
2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te mit javasolsz szedjem tovább a d-testet vagy hagyjam abba mert nem múltam el még 30?.Egy kúrát akartam csak most vagyok feltöltésnél az az napi 2x6 kapszula tíz napig.ma járok a 6-ik nap.Egyébként köszi a választ.
2011. szept. 8. 20:05
 7/14 dirtboy ***** válasza:
100%

ha érzed a hatását szedjed,én még csak 22 vagyok nem tudok sokat nyilatkozni a tesztó fokozókról mert még nekem igen magas a tesztoszteron szintem ahhoz hogy érezzem ezeket,szóval saját tapasztalatom nem sok e téren.

azt tanácsolom hogy ha érzed hogy hatna valamit akkor szedjed nyugodtan.minden esetre ha erősödni akarsz tőle és extra beduranást akarsz akkor a nitrox therapy biztosabb lenne mint egy tesztoszteron serkentő.

niacin van a nitroxban is de béta-alanin az nincs,ki kell próbálni nem sok olyanról halottam akinek gondot okozott a nitrox.

a nitrox kicsit egyszerűbb összetételű mint a hot blood,szerintem azért van hogy kevesebb embernél okoz gondot.

2011. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet leállok a d-testel végül is most a biotech-es nitro pure whey gold fehérjét szedem a scitec crea bombal amit edzés előtt 5gramm majd edzés után 5 gramm ennek a szedését 2 hónapig tervezem aztán egy hónap pihi utánna megint nyomom majd.Éjszakára meg scitec amino 5600-at szedek.Persze az étkezéseket és a megfelelő edzéseket betartva.
2011. szept. 8. 20:30
 9/14 dirtboy ***** válasza:
100%

crea bomb ot szedtem én is de a végén elajándékoztam mert nem jött be nekem.szedtem még előtte tiszta kreatin ethyl estert de az sem volt jó,szedtem még PHX-et de szintén nem éreztem semmit,kreatin nélkül mindig jobban ment az edzés.aztán haver rábeszélt hogy vegyek egy bio tech 100% creatine monohidrate-ot és szedjem úgy hogy ő csinálta. na az már használt és nagyon jó volt.azóta csak a monohidrate ot támogatom semmi más drágább meg más fajta kreatin nem kell,csak a jó öreg monohidrate.

ezt csak úgy elmondtam.

2011. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te hogyan szedted azt a bioteches monohidrátot?Érdekelne a szedés teljes leírása ahogy te szedted
2011. szept. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!