Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor érdemes kocogni? Reggel...

Mikor érdemes kocogni? Reggel éhgyomorra vagy este, vacsora után két órával?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom, már csak 4kg feleslegem van, de nem tudom mikor jobb kocogni.
2011. szept. 20. 17:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Szereny velemenyem szerint reggel,(gondolok en kora reggelre, kg 06:00)ehgyomorra erdemes futni, en elotte megiszok egy pohar fekete teat, ami meginditja a gyomrom,elvegzem a nagydolgomat, h ne a palyan erje utol, de amugy nem eszek semmit, csak utana.En amugy a kocogassal 20 kg-t adtam le.Ha barmi kerdesed van, irj privit.
2011. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ! Lehet kipróbálom a reggeli futást, hátha hatásosabb. Este olyan nehezen veszem rá magam, meg ügyelnem kell nagyon, hogy mit eszek, különben nagyon szúr a hasam. :D Nagyon szívesen fogadok minden tanácsot, szerintem ide is lehetne írni, hátha másnak is hasznos, persze csak ha nem probléma. :)) Már sikerült 4kg-ot leadnom, a maradék 4-5-tel küzdök most, 59kg vagyok jelenleg, a célom 54-55. :))
2011. szept. 21. 00:11
 3/5 anonim válasza:
Nem irtad, h fiu vagy lanmy vagy es hany eves...A hastajeki szurasrol pedig azt hiszem, h nem jol veszed a levegot, bar mondom en is csak amator vagyok, olyan futastempot kell valassz, h ha valaki melletted fut, tudj vele gond nelkul tarsalogni
2011. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja es hogy milyen magas...
2011. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok, 24 éves lány. Futás közben én egyáltalán nem tudok beszélni, mert akkor biztosan beszúr az oldalam/hasam. Amúgy lassan kocogok, nem gyorsan, kettőt be-kettő ki lélegzetvétellel. :D Valahogy így van a ritmusa, nem tudom másképp megmagyarázni.
2011. szept. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!