Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok gyúrni elkezdhe...

13 éves vagyok gyúrni elkezdhetek? Ha igen akkor hány kg-al?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 20:23
1 2
 1/20 dirtboy ***** válasza:
várni kéne még 2-3 évet,addig válasz valami más sportot.
2011. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Addig meg a saját súlyoddal csinálhatsz erősítő gyakorlatokat , gondolok itt : fekvőtámaszra,guggolásokra,húzódzkodásokra,felülésekre,lábemelésekre,kézenállás,fejenállás utóbbi 2 megtartása. Ezeket lehet fokozni is.. 1 kezes fekvő, 1 lábas guggolás , 1 kezes húzódzkodás és egyebek. Sok sikert!
2011. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Kondiba járni szerintem még nem szükséges. A sport jó ötlet. Pl. Úszás/küzdősportok.


Súlyzózni elkezdhetsz otthon (egykezes súlyzó), ha van rá keret. Kezdésnek nem tudom megmondani így látatlanban, hogy mennyi lenne jó. Azt kísérletezd ki te.


Csak ne legyen túl nehéz. Olyan 5-6 kg talán (tízes sorozathoz). Aztán ha már túl könnyűnek érzed, raksz még rá súlyt.


14/f én is tavaly kezdtem el


(Ha rossz tanácsot adtam, bocsánat.)

2011. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem ne,várj még két évet,akkor már nyomhatod komolyan.addig 5 kg-ossal súlyzózz,fekvőtámasz,ahogy írták.
2011. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
csinálj ejtőernyős edzést minen nap
2011. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
lehet edzeni ,de a test súlyos edzés se hülyeség , Az ha bunyózni akarsz akkor test súlyos edzésekkel nagyon sok kemény vagy , ha jó izmos akarsz lenni " gyorsan " azért ez is évek akkor kondi
2011. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nyáron már súlyzóztam 6 kg-mal meg fekvőtámasz. De fekve is nyomtam 14 kg-mal. Azt lehet csinálni fokozatosan?
2011. szept. 21. 14:27
 8/20 anonim ***** válasza:
fekve 20 al azért illene 13 évesen nem mondom hogy ha fejlődsz menj felé ,de anno mikor eveztem az egy természetes dolog volt hogy 20 kilóval és elmebeteg módon szálkásitani pedig akkor 14 voltam , szóval 13 al csak szimplán gyurni nevetve .
2011. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
OKS. Akkor nyomhatom már?
2011. szept. 21. 20:27
 10/20 dirtboy ***** válasza:

15:43

20kilóval elmebeteg módon szálkásítani???

elárul neked hogy ha netán nem tudnád hogy nem attól fog valaki szálkásodni hogy kevesebb súllyal több ismétlést csinál.

ez egy baromság, bár az tény hogy tényleg elég elterjedt tévhit a tinédzserek körében.

2011. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!