Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan noveljem a kondíciómat?...

Hogyan noveljem a kondíciómat? Hogyan szerezzek jobb állóképességet?

Figyelt kérdés
Ma voltam eloszor MMA edzésen és jól besultem...20 perc alatt telljesen elfáradtam,a gond meg az volt h amikor lehjoltam pihenni, majd felegyenesedtem akkor el kezdtem szédulni és nem tudtam folytatn vagy 5-6 percig. :\
2011. szept. 27. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős érzések,még régebbről:).

Kezd heti 3xfél óra kocogással,amit majd fokozatosan tolj fel 1 órásra.

Ugró kötél is jó rá.

És a kettlebell edzésnek is utánanézhetsz,mert az is bitang állóképesség fejlesztése szempontjából.

Fél perc bell-fél perc 4 ütemű fekvő-fél perc pihenő-50 percen át,180-200as pulzussal simán ájulás közeli állapotba tud hozni.

Ha meg pihensz máskor,akkor a karjaidat a fejed felett kulcsold össze,vagy tedd tarkóra és így sétálj,ne ülj le és ne hajolj le.

A légzésedet is próbáld figyelni.

Az orrodon vedd egészen addig,amíg már nem elég.

Igazából végig orron kellene,csak küzdelem közben az már nem elég,ezért szájon is kell már venni.

De ha légzőtechnikádat rendbe rakod,akkor már kapásból kb 40%al többet bírsz majd.

Ezt csak azért írtam,mert a kezdők 90% csak fújja-fújja a levegőt,de nem szívják:).

Ha meg elfogy az oxigén,ak nem csoda,ha 20 perc után kész vagy.

2011. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vok

Ez is tuti módszer

http://www.youtube.com/watch?v=mYq8LTFHtUU

2011. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!