Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lépcsőzés hatásos annyira...

A lépcsőzés hatásos annyira mint a futás?

Figyelt kérdés
Persze zsírégetés, nem izmosítás érdekelne elsősorban.(Sajnos a környékünk nem a legideálisabb futás szempontjából, de a lépcsőházban még megoldható lenne a mozgás)
2009. ápr. 27. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sőt, jobb mint a futás. Erősíti a combodat.
2009. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hosszutávon semmikép.
2009. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A futás zsirt éget és szálkásit,vékonyit,a lépcsőzés viszont inkább izmosit,erősit és vastagit is,ez tapasztalat mert mi kézilabda edzéseken mindig lépcsőzünk és hát szépet izmosodott,vastagodott a vádlim és a combom :) de nekem ez jó,szóval nem zsirégetésre alkalmas!
2009. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Összetettebb mozgásforma, mint a futás. Ezt a személyi edzőm mondta, szóval biztos forrás.

Nem túl erős fokozaton zsírégető hatású, és szépen formálja a popsit és a combokat.

2009. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én a kézilabdázó válaszolótól szeretnék tanácsot kérni! én is most kezdtem el lépcsőzni, mert szeretném izmosítani a combomat és a fenekemet. naponta 10 percig intenzíven csinálom, szerinted ez elég arra hogy rövid időn belül változást érjek el? vagy kb. mennyi ideig kell csinálni, hogy látszódjon az eredmény? és ha 10 perc nem elég, akkor mennyi ideig csináljam, vagy hogy?:D nálad hogy volt? vagy ha esetleg lenne valakinek más ötlete comb és fenékizom formálásra.. jól jönne... (ne tévesszen meg a nick, csaj vagyok:D)

köszi aki ír!

2009. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!