Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a boxoló lányokról?

Mit gondoltok a boxoló lányokról?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,szeretnék belekezdeni egy kemény sportba,eddig is nagyon keményen edzettem 5 évig sportoltam napi szinten 2-3 órát.Nagyon tetszik a box,és szerintem az életre is felkészít.

De pár dologtól kicsit tartok:

1.mit gondoltok a női boxolókról?

2.Nem túl nagy a fájdalomtűrő képességem.ezt edzéseken tanítják,hogy mivel lesz "jobb"?

3.Teljesen kezdő vagyok.Ennyi idős korban ha elkezdem meddig juthatok el,versenyezhetek is majd amikor már jó leszek?

köszi


2011. okt. 1. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1.Hogy jól döntöttek,hogy az ökölvívást választották a most divatos,de cseppet sem hatékony többi közül

2.A fájdalom küszöb fokozatosan emelkedik,azonkívül az 50-60 kilós nők nem ütnek akkorát,hogy komolyabban megsérülj,versenyen fejvédőt is viselsz.

3.Persze,Versenyezhetsz.

Itt ez a lány,kicsi törékeny de Magyar bajnok.

[link]

2011. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor jó döntés mindenképpen!!! köszönöm a választ!
2011. okt. 1. 22:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem értek hozzá, de szerintem vagány egy boxoló csaj :)
2011. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 1. 23:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Én egy lánynak nem kifejezetten a boxot ajánlanám.

De ha neked ez tetszik,akkor ne érdekeljen,ki mit gondol róla,te szereted,és kész!A fájdalomhoz egyébként(nem csak a boxban,akármilyen küzdősportban/harcművészetben) fokozatosan hozzászoksz,persze némi genetikát is igényel,hogy valaki igazán vasállú és acélgyomrú legyen,de a genetika nélkül is megszokod,és kemény leszel,ha odateszed magad edzésen,és nem puháskodsz.

Szóval ha tetszik a sport...CSINÁÁÁÁLD..amúgyja,én kifejezettenn szeretem,ha egy csaj csinál v.mi keményebb sportot(lehet azért,mert magam is csinálom),ezek a lányok eléggé vadmacskák tudnak lenni:P:)

2011. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.

De ne aggódj,minél ügyesebb és technikásabb vagy,annál kevesebbet fogsz kapni,de persze elkerülhetelen az,hogy ne üssenek meg.

2011. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és a biztatást!!

Mindenképpen belekezdek,most még elszánt vagyok,amúgy nem vagyok egy puhány,szüleim és nagyobb tesóim megedzettek,meg volt edzőim is. úgyhogy nem vagyok egy puhány :DDD

2011. okt. 1. 23:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Alapvetőleg clubtól függ mennyire veszik elő a fájdalom tűrésedet nem pedig stílustól .
2011. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Budapesten melyek a legjobb clubok?

2011. okt. 2. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!