Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik tiniként?

Figyelt kérdés

tiniként úgy "rendezik" és "zárják le" kapcsolataikat, hogy feljelentgetik, vagy megveretik a másikat...

mondom: pl. van egy 14-15 éves lány, és szinte hobbit csinál abból, hogy feljelentgeti az exet, a titkait elmondja mindenkinek, megalázza őket, még nagyon hosszú ideig, és a megveretéstől sem riad vissza?

és ezt így csinálja a legtöbb fiúnál. még mielőtt azt kérdezitek, hogy van-e oka rá, azt mondom: nem. egész egyszerűen olyan gyáva és gerinctelen, hogy képtelen a szemébe mondani a srácnak, hogy vége, inkább ilyen eszközöket alkalmaz...

és ha ilyen fiatalon ilyen romlott... akkor vajon... milyen lesz később?


2011. szept. 3. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Rajság van.
2011. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Na vele se járnék...

Vagy én is megveretem. Nekem is vannak verőlegény haverjaim. :D Aztán mindjárt meggondolja kivel szórakozik...

2011. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, és hogy őszinte legyek: nem is érdekel. A tini szerelem amúgy is kimaradt az életemből, és nagyon örülök, hogy így történt.
2011. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És mivel jelent fel? Ha feltud jelenti akkor én vagyok az óstoba. Mit tud patogni egy kiscsaj? Egy nulla. Megveretni? Azt próbálja meg:)
2011. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
feljelentés? manapság a nők 90%-a bedobja a "molesztált/erőszakoskodott/zaklatott" kártyát... némi sírdogálás, és a szülők/rokonok/haverok tanúvallomása pedig fedezi őket...
2011. szept. 3. 22:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Fakeee
2011. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
elég steril környezetben élsz, ha neked ez fake. :)
2011. szept. 3. 22:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Szemét, alattomos rib@ncok!!
2011. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja a voltbarátnőm is beakarta dobni és jött, hogy van ismerőse aki ilyet mondott olyat mondott:S Azt kit érdekel? Nekem is van ismerősöm és nem ilyedek be. Csak használni kéne az észt is. Azért mondtam, ha sikerül neki akkor én vagyok az óstoba. Egy hülye kisliba nem fog ki rajtam. Egy sírás nem elég egy feljelentéshez nem gondolod? Bizonyítson! De az fix, hogy én is fogok felmutatni valamit;) Az se ártatlan nyugodt lehetsz:)
2011. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Itt van a megmentő megoldás: Minden férfi hagyja ott a nőjét, soha többé ne alakítsunk egy nővel sem párkapcsolatot, még szex terén sem! És mindenki járjon prostihoz! Tömegével, már már kígyózó sorok lesznek a prostiknál, még akár az árak is lemehetnek! A nők meg ha szexet akarnak, akkor sajnos pénzért kell árulni magukat. Így mindenki megkapja a szexet, és boldog élete lesz mindenkinek! ÁMEN! Happy end! *.*
2011. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!