Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy különleges edzésterv...

Egy különleges edzésterv kellene. (Bővebben lent) Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én csak bicepsz, tricepsz, váll, csuklya edzést akarok.

Most ha teremben vagyok, akkor csinálok mindent ami ezekre megy, de szerintem kéne valami rendszer.

Olyan edzéstervek viszont amik erre osztódnak csak, olyan nincs.


Véleményetek szerint hogyan csináljam?


2011. okt. 18. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Osztottan. Azt neked kell tudni, hogy mennyi időd van rá, milyen gyakorlatokat tudsz ill. szeretsz csinálni.

Amúgy elárulnád, hogy miért csak ezeket az izmokat akarod edzeni?

2011. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azért, mert a lábam elég vastag, de izmos is.

A hasamon van egy kis felesleg és azt csak diétával lehet eltüntetni.

Ezért marad a karom, vállam stb. amit lehet kínozni. :D

2011. okt. 19. 00:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Ennek így nem sok értelmét látom. Szerintem kezdj el rendesen edzeni, minden izomcsoportra.
2011. okt. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miért?

Miért baj ez így?

2011. okt. 19. 10:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert az egyik izom, nem fejlődik a másik nélkül! :)
2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na ez hülyeségnek hangzik, de fejtsd ki bővebben és majd meglátom. :D
2011. okt. 19. 13:40
 7/18 escrogar ***** válasza:
edzd a lábaidat. olyan nincs, hogy alapból izmos. az azért vastag, mert zsír van rajta. ez a szomorú igazság. amíg nem látod a combjaidon feszítés közben szeparálva a négy fejet elég markánsan, addig az nem egy láb.
2011. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Öreg!

Az lehet, hogy nem látszik úgy az izom, mint ahogyan leírtad, de attól igen is izmos.

Ha megfeszítem a combom, akkor nem tudok rajta 1 centi maradékot sem összecsípni.

A vádlim pedig formás és azon látszik is az izom.


Legyetek kedvesek ne kritizáljatok, hanem inkább abban segítsetek amit kértem.

2011. okt. 19. 14:04
 9/18 anonim ***** válasza:

Ő sem hülyeségből írta! -> Try! válasza:


"Ennek így nem sok értelmét látom. Szerintem kezdj el rendesen edzeni, minden izomcsoportra"


Egy az, hogy ha csak a felső testet edzed, az alsó végtag izmai, nem igazán fognak a felsőkhöz alkalmazkodni és hülyén fogsz kinézni egy idő után! :)

Növekedés: "egyik izom a másik nélkül" Egyszer azt mondta egy gyúrós cimborám /most elég jó formában van/ h. az izmok befolyásolják egymás növekedését! Nem tudom most pontosan melyik izom melyikét, de nem mondott hülyeséget, hisz ő is így csinálja és látványos eredményt hoz neki! Ezt egy edző, vagy egy több éve kondizós gyúrós emberke hamarabb el fogja neked tudni magyarázni. Én is kipróbáltam, nekem is bejött, de én is, több mindenre edzek és van látszata, nem úgy, mint mikor kis hülye gyerekként a suliban súlyzózgattunk!

2011. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Vágasd le a lábad.


Valójában, akik csak felsőtestre edzenek könnyebben zsírosodnak, ugyanis, ha a lábad nem edzed, akkor az nem fogja úgy felvenni a tápanyagot mint a felsőtested. Viszont a kaját nem csak a felsőtested hasznosítja. Szóval ha lábad nem edzed, rövid időn belül azt tapasztalod, hogy ugyan növekszik a felsőtested, meg a lábad is, de a lábadra és a többi testrészedre csak zsír fog menni, mert az izmaid nem építik be feleslegesen a tápanyagot. A szervezeted nem annyira hülye, mint te. Az csak oda építi be a fehérjét, ahol szükségesnek érzi.(ilyenek az edzés során keletkezett mikrosérülések)

2011. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!