Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor múlik el ez a fájdalom?

Mikor múlik el ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
Gyúrni járok 3 hónapja, és az előző héten meg erőltethettem a két alkaromat.Mert mind a kettő fáj.Nyilal az alkar csontba végig,főleg ha a csuklóm kifordítom.Tudom h meg erőltettem, de már 2. napja pihenek vele és holnap már edzés... nem akarom e miatt kihagyni.
2011. okt. 19. 21:10
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Pedig valószínűleg ki kell. Az izülettekkel csínján kell bánni.

Ökölszabály: Ha fáj, abbahagyod. Nem kell keménykedni, mert egyszer szétbszol valamit aztán utána meg évekig szívhatod miatta a fogad. Inkább most pihenj rá 1 hetet mint később fél évet.

Ca-Mg, esetleg egy kis izületvédő+sok folyadék segíthet - és nem csak akkor amikor fáj. Egy évben 1-2x 2 hónap sokat segíthet az izületeken.

2011. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
vagy változtass a sorrenden és holnap edz lábat,ezzel nyersz az alkarodnak 1 napot,ha még utána is fáj akkor pihenés kell minden kép.
2011. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen. Lényegében túledzeted az alkarod, hiszen az szinte minden gyakorlatnál jelen van. A legjobb, ha 2 hétig nem végzel kétkezes rúddal gyakorlatot, max fekvenyomást. De például bicepsz 2 kezes rúddal ilyenkor tilos.
2011. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az faxa... =/
2011. okt. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!