Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumba vagy Rubint Réka napi...

Zumba vagy Rubint Réka napi 20 perc önmagadért?

Figyelt kérdés
Vagy váltogassam a kettőt?comb fenék és vádli formásítást szeretnék. A valaszokat elòre is köszi:)
2011. okt. 29. 02:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az első kommentedben semmit nem írtál h mi lenne a jó:D
2011. okt. 29. 17:29
 12/15 anonim válasza:
én zumbára jártam de abbahagytam mert én is barátnőim is mellből fogytunk.. amúgy pedig jó lenne.. bnőmnek szó szerint a nagy melléből semmi nem maradt :S most Rékára tornázom a napi 20 percre.. rajtam nincs fölösleg.. szálkásítok csak.. remélem jó lesz.. bár érzem hogy átmozgat rendesen..
2012. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2012. jan. 21. 13:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak érném meg egyszer ezen az oldalon, hogy nem jönnek a kondis pasik a lányos-sportolós témákba okoskodni...

Miért olyan nehéz elfogadni, hogy a két nem általában teljesen más mozgásformát szeretne végezni.


Mi lányok zenére, pörgősen, vidáman szeretnénk magunkat kondiban tartani, a férfi meg ha akar emelgessen súlyzókat, engem nem érdekel.


Világ életemben táncoltam, futottam, röpiztem, és hogy őszinte legyek voltam már konditeremben, de nem mondanám, hogy hiányzik.

2013. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem mostani a kérdés, de azért nagyon kikívánkozik belőlem a dolog...

Azért ne gondoljátok, hogy Rékának - az egyébként szerintem isteni - alakja a saját edzésprogramjától és az abban emelgetett fél-1 kilós súlyoktól lett olyan, amilyen. Hogy mit és mennyire csináltatott meg magán plasztikai sebésszel, azt sajnos nem tudom. És azt sem vitatom, hogy sokan formálódtak, fogytak a tornái hatására. Na de hát nem is titkolja, hogy gyakran edz konditeremben. És súlyzózik. Nem is kis súlyokkal... Enélkül messze nem lenne olyan alakja, mint amilyen most van neki. Ilyen szempontból nem is értem a kondizás=pasi sport, táncika, aerobik=női sport különbségtételt, bár biztosan vannak egyénhez jobban passzoló mozgásformák, kinek mi jön be.

2020. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!