Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje por káros?

A fehérje por káros?

Figyelt kérdés
Azért kérdezném mert 175 centi vagyok 68 kilóval, de ennek ellenére pálcika vékony vagyok, és ez engem rettenetesen zavar. Eljárok rendszeresen edzeni, de nem tudok annyit enni naponta(nem fér belém, vagy ha nagynehezen igen, akkor sincs annyi időm) hogy meglegyen a megfelelő fehérjebevitel, ami az én esetemben 140g körül van. Sportolók és edzők eddig mind ajánlották az ilyen fehérje porokat, de amikor édesanyám meghallotta az ötletemet, nagyon ellenezte mert hogy mennyire káros, és hogy 15(mindjárt 16) évesen még nem kellene mert bajom lesz tőle. Amikor megkérdeztem hogy pontosan mire gondol, nem kaptam választ. Tényleg ennyire káros lenne? Pontosan mi bajom lehet tőle?
2011. okt. 30. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58 kilóval 16 évesen 100kilóba guggolsz? és mennyit? 4x 10? vagy 1x1?:D mert nem mindegy.. esetleg számold át mégegyszer. a testépítés pedig nem erősport bár logikus, hogy az izmok növekedése erőszint növekedéssel is jár, de erősportnak a powerliftinget nevezném, mint ahogy a neve is utal rá. egy testépítő lehet erős, sőt erősebb az átlagnál, de nem biztos hogy attól leszel Fekete Laci, mert jól nézel ki... nem vagytok tisztában a sport mondanivalójával. az meg, hogy valaki nem nyírta le a füvet lustaság, nem gyengeség.. vagy lehet inkább igénytelenség, neveletlenség stb... nem abba fog össze esni. mellekésen megjegyzem, hogy egy testépítő diéta alatt heti xy edzés után + munka, hidd el nincs olyan idegi állapotban, hogy a fűnyíróval szenvedjen még pluszban. de próbáld ki.. könnyebb mákos kalácsból jól lakni és a gép előtt feküdni egész nap.. aztán majd a csajodnak az ágyban is a fűnyírás lesz a domináló..
2016. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!