Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a mondat mennyire igaz?...

Ez a mondat mennyire igaz? "Az emberek különböző adottságokkal rendelkeznek, nem mindenki számára elérhető a duzzadó bicepsz vagy a kockás has. "

Figyelt kérdés

A cikk itt van: [link]

És én egy tipikus ektomorf alkat vagyok, és kockás hasat szeretnék. Hogy érdemes próbálkoznom, vagy inkább el se kezdjem, mert úgyse sikerül?


2011. nov. 6. 11:08
 1/10 dirtboy ***** válasza:
86%

a has része az baromság,a bicepsz olyan értelemben rendben van hogy nem mindenkinek lesz egyformán csúcsos a bicepsze hiába csinálja a bicepsz gyakorlatokat és hiába jó az étrendje.

olyan értelemben nincs rendben hogy nagy bicepsze lehet bárkinek,csak mondom,nem biztos hogy olyan lesz mint mit tudom én a példaképednek a bicepsze.


egyébként hány éves vagy hogy ilyen kamasz izéket olvasol?

2011. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Arnold nak is azt mondogattak hogy feleslegesen edz, úgyse lessz nagy. De nem hagyta magát (igaz hogy szedet kis segítséget is), de végül ö is nagy lett.

A lényeg hogy vannak akiknek gyorsan jön az izom, másoknak meg többet, keményebben kell edzeni ahoz hogy nagyobb izmokat kapjon.

ès mint az elsö válaszoló írta, genetikától is függ, hogy néz majd ki az izmaid, mint hogy mien könnyen építesz izmot!

2011. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 walholl ***** válasza:
100%

Végülis kifogásnak egész jó.

"-Á inkább neki sem állok, a genetika miatt úgyse sikerül..."

Amiről mi általában beszélünk az már versenyzői szintű testépítés, hogy ki, mennyire, mekkora. Mégha hardgainer vagy, akkoris tudsz magadraszedni izmot és jobban kinézni. Ha világbajnok akarsz lenni, ott már számít a genetika, te csak jobban akarsz kinézni, állj neki és csináld.

"Próbálkozni" meg nem kell. Elmész szépen kondizni, tömegnövelő étrend, ha felszedtél eleget, jöhet a diéta. Gondolom neked sem lenne megnyugtató hogy a hasad szép kockás, amúgy mindenhol csont és bőr vagy.

Célzottan hasizomgyakorlatokat meg találsz kétmillió helyen a neten. Ami alap az a felülés, hasprés, lábemelés.

2011. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kifogásnak keresem, csak szeretném tudni van-e értelme a szenvedésnek, mert már csináltam amúgy, és egy darabig fejlődött is, majd megakadt és hiába folytattam nem kockásodott tovább... :S
2011. nov. 6. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját példámból kiindulva én a két kezemet összetettem már párszor a génjeim miatt ami a testépítést illeti. Elég későn, 25 évesen kezdtem el edzeni, viszont akkor nagyon figyeltem a kajára és az edzésekre. Viszonylag nagy darab vagyok (190cm / 110 kiló) és alig 5 hónap alatt sikerült a 41cmes zsíros karomból egy szép korrekt 48asat összehoznom. Sokan megkérdezték, hogy szedek e valamit, de a válasz mindig nem volt. A személyi edzőm azt mondta: A testépítés sikeressége 3 dolgon múlik. 33% a megfelelő minőségű és mennyiségű edzés. 33% a megfelelő mennyiségű és minőségű kaja és 33% pedig a gének.
2011. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

egyet értek az előttem szólókkal


a hasas rész tényleg baromság...legfeljebb annyiból igaz,hogy amíg valaki könnyen hízik és nagyon nehezen tud lefogyni,annak nem lesz 2 hét után laposabb hasa,viszont van olyan,akin 1-2 hét után már meglátszik


legalábbis ez az én véleményem

2011. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ez meg miféle kérdés?!

én állítom, hogy bárkiből lehet jó testalkatú, csak akarni kell (és pénz kell hozzá).

egy tökéletes étrend, jó edzés, megfelelő mennyiségű pihenés, és egy tucat akaraterő, ennyi kell!

2012. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ektomorf vagyok és a has nekem nagyon gyorsan kikockásodott,bár ez genetika függő de szerintem kezd el.
2013. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az mit jelent a nagyon gyorsan? Hány felülést csináltál/nap?
2013. aug. 5. 01:31
 10/10 anonim ***** válasza:
a hasizom nem a felülésektől fog kiralyzólódni meg látszani hanem a testzsírszázaléktól szóval minél szikárabb(szálkásabb) és szárazabb vagy(minél alacsonyabb a testzsírszázalékod) annál jobban fog látszani :) mindenkinek kockás a hasa csak nem látszik a zsírtól meg a víztől:))
2013. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!