Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot tudnátok...

Jiraya kérdése:

Milyen sportot tudnátok ajánlani ha gerincferdülésem és lúdtalpam van? Illetve a bokám sem százas, szóval azt sem kéne túlterhelni. Fogyni, illetve állóképességet növelni szeretnék. 105 kg,20/F.

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

úszás,gerinctorna,kettlebell.

meg persze egy egyénre csináltatott cipő betét.


a fogyáshoz meg kalóriadeficit és szálkásító diéta illene.

2011. nov. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

cipő betét kb 1-2 hónap alatt rendbehozza a lúdtalpat a gerinc ferdülésnél meg oda kell figyelni hogy kihúzd magad és az is rendbejön magától a boka illetve az ízületek problémáira meg csak szedj valami jobb fajta ízűlet erősítőt

Én tudom nekem bevált :D pont ugyan ezek a problémák voltak nekem is :D amúgy meg bármit sportolhatsz

2011. nov. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Boka egyébként valszeg túlsúly miatt fogyni kell valóban és jobb lesz fitness , aerobic egy jól besötített hangszigetelt szobába (nehogymár lebu zizon a szomszéd :D) ha esetleg nem bírnál futni , mert fáj ha bírsz akkor futás heti 3 x meg ugye kajára figyelsz ha méggyorsabban akarod a fogyást .
2011. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nézesd meg a lúdtalpadat, gerincedet egy dokival vagy gyógytornásszal.


Sajnos van, hogy keményen figyelni kell a gerincre különben rohamosan tud romlani. De azt látatlanba nem lehet megmondani.


A lúdtalpbetétet mindenképp érdemes lenne megcsináltatnod. De ha természetes vagy puha talajon tudsz mezítláb mozogni pl. tollas, freezbee, vagy bármi, akkor az a lúdtalpadnak meg a hátadnak is jót tenne.

2011. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!