Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfoglalkozások: Fitness...

Sportfoglalkozások: Fitness oktatók, gyógytornászok, stb. szakmákról vélemény, fizetések, stb?

Figyelt kérdés

Segítenétek pár szóban a pályaválasztást az alábbi kérdések megválaszolásával (+ ami még eszetekbe jut)

- Milyen sporttal kapcsolatos foglalkozásotok van

- milyen tanulmányokat végeztetek

- hogyan találtatok állást

- mit szerettek és mit nem a szakmátokban

- milyen fizetésért dolgoztok


30 éves férfi vagyok, irodai munkáról váltanék szívesen valamilyen sport közeli foglalkozás felé, de még nem tudom milyen irányba.


2011. nov. 22. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

én csak ismerek edzőket,de ha érdekel leírhatom a látottakat.

küzdősport edző ismerőseim.

csak a szenvedély miatt csinálják,ha kijön a bérleti díj,akkor már sikeres,haszonra senki nem is számít,legfeljebb minimális.

testépítő személyi edző.

ha nevesebb versenyző vagy,vagy más sportból visszavonult celeb sportoló,akkor esetleg meg tudsz élni belőle,ha átmész főállású személyi edzőbe és persze hozzá a testfelépítésed az egyértelmű reklámod.

amiben lét látok és most divat az a krav maga instruktori letevése és a kettlebell edzés tartás.

ismerősöm tart napi 2 krav edzést,2 kettlebellt és így jön össze neki egy átlag fizu.

a spinning edző ismerősömnek viszont megvan a havi 4kiló,de reggeltől estig teker a csajokkal.

2011. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!