Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fajta torna segíthetne...

Milyen fajta torna segíthetne a páromon?

Figyelt kérdés

21 éves srác, és valami hihetetlen alakja van...

Az arca teljesen vékony, a mellkasa is normális, de a dereka helyén egy golyó van, minden oldalról úszógumi fogja közre, majd a feneke és a lába megint oké.

Eddig teljesen ülő és egészségtelen életmódot folytatott, mostanában sokat sétál, és egészségesen eszik, de az alkja mondhatni csak egyre romlik.


Felülés mellett mivel lehetne ezt még eltüntetni?


Engem nem zavar annyira, de őt eléggé feszélyezi strandon meg "félpucér" helyeken.


2011. dec. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Felülés erre nem használ, mert nincs helyi zsírégetés.

Konditermi edzés+diéta segítene rajta.

2011. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
diéta, aerob edzés (gyaloglás, futás, bicikli, úszás) +kiegészítésnek legalább egy l-karnitin, vagy egy összetettebb zsírégető.
2011. dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
és 21 évesen már ilyen selejtül néz ki?
2011. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó, kedvesebb vagy mint én! (Aczél)


Kérdező! konkrétan egészséges életmód, ha normális ételeket eszik, edz akkor leadhatja a zsírját. de ha genetikailag olyan amilyen, tehát mondjuk az arca már egy koponya és a hasáról csak akkor kezd látványosan lemenni zsír, akkor ez van. persze ez extrém, ilyen nincs is. egyen kicsit kevesebbet, ugye cél a "szálkásítás", akár utána is lehet számolni ha csak úgy megy, és biztos hogy eredménye lesz :)

de ehhez neki is akarni kell változtatni, mert ahogy eddig élt, az EZT eredményezte, és EZT az állapotot kellene megváltoztatni.

2011. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar annyira, de őt eléggé feszélyezi strandon meg "félpucér" helyeken = Engem baromira zavar hogy éget a strandon, meg a "félpucér" helyeken, de őt ez nem zavarja.
2011. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, majd megpróbálunk mindent :)

Lehet, hogy "selejtül néz ki" (egyébként lófszt, :-) ), de elérte hogy legyen menyasszonya, nem kell ennyire irigykedni...

Kedves utolsó, engem csak az a dolog zavar, hogy már februárban könyörögnöm kell egy augusztusi strandolásért...

2011. dec. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!