Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam a boxxot...

Melyiket válasszam a boxxot vagy a konditermet?

Figyelt kérdés
Boxolást azért szeretem mert megtudom védeni magam de nem leszek annyira izmos amennyire szeretnék viszont nm tudom hogy hasznát veszem e a övöben hogy megvédjem e magam vagy ne a kondival meg eltudom érni amit akarok azt az alakot de megvédeni nem tudom magam szoval tanácstalan vagyok
2012. jan. 5. 13:18
 1/6 anonim válasza:
box
2012. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kondi nekem ez vált be :-)
2012. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 escrogar ***** válasza:

Miért nem választod mindkettőt?


Ha meg csak egyiket, én a boxot ajánlanám.

2012. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Éna boxot javasolnám eslősorban,de ha izomban az nem elég,akk kombinálhatod is a 2őt.Vagy ha nem akk csinálhatsz otthon súlyzós edzést,fegyencedzést,de nagyon ügyelj arra,h nyúts edzés előtt,és edzés után is nyújts le,mert ha nem,akk kötöttek lesznek az izmaid.

Végtére is én azt mondom,h mindenképp box.Ha ez nem elég,akk még edzhetsz mellette.

2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ketto megfér egymás mellett. Nyomjad mindkettot.
2012. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)csak szeretnék némi szabadidőt azért nem szeretném mindkettőt
2012. jan. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!