Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni edzéstervvel...

Tudnátok segíteni edzéstervvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

-2 hete edzek teljes testes gyakorlatokkal hetente 3-4X.

-Jó a testalkatom,nincs rajtam semmi felesleg

-186cm ,78kg vagyok


Kérdéseim.:


1.Csináljam továbbra is teljes testes edzéssel vagy kezdjem el az osztott edzést?


2.Tudnátok segíteni mi lenne számomra a jó edzésterv,milyen megosztásban(Akár lehet tömegnövelő edzésterv)


3.Számomra olyan hihetetlen,hogy ha csak heti 1X edzünk meg egy izomcsoport fajtát akkor is ugyan úgy fejlődik,nagyobb lesz a karom.

Nyilván ez így van ha rendesen csinálod és komolyan veszed de heti 1 az nem édes kevés?



Válaszotokat előre is megköszöntem !


2012. febr. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Még két hétig menjen az egész testes szerintem, utána mehet az osztott, de először feloszthatod A,B napokra is.

Tehát hétfő A nap, szerda B, péntek A, utána a következő héten fordul.

Válthatsz utána osztottra is, elég egy izmot egyszer edzeni egy héten, ha intenzíven keményen megedzetted.

Tömegnövelő edzés nincs, a tömegnöveléskor ugyanúgy edzünk a teremben ,csak a kaján múlik (ill. aerob edzésen), hogy szálkásítasz vagy tömeget növelsz.

Lesz szerintem majd olyan válaszoló is , aki mindig teljes testeset nyom, mert valakinek az válik be.

2012. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szép megfogalmazás és korrekt válasz volt Montez... :)
2012. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer elfogy a türelmed és csak beb@szol egy alapismeretek linket :)
2012. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szoktam linkelni is, de köszi:)
2012. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!