Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak hogy izmos legyen a karom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok eddig fekfőtámaszokat csináltam és meg se látszik a karomon hogy edzettem mit csináljak milyen gyakorlatokat csináljak hogy megleshessen látni hogy edzettem
2009. jún. 16. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatok:


bicepszezés egykezes kézisúlyzóval

kalapács bicepsz egykezes kézisúlyzóval

koncentrált bicepsz

bicepszezés kétkezes rúddal

bicepszezés Scott-padon

bicepszezés csigán


Ha ezeket csinálgatod, fél év - 1 év után már meg lehet látni, hogy edzettél.

2009. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Megint az a tipikus helyzet áll fenn , hogy konditerembe nem akarsz elmenni (gondolom) , viszont kis munkától nagy eredményt vársz . Az előttem leírt gyakorlatok jók , de inkább menj el konditerembe .
2009. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah és a tricepszezést sem szabad elfelejteni , mert a kar nagyságának 2/3 részét a tricepsz teszi ki . Erre mondjuk jó a fekvőtámasz .
2009. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kar= tricepsz/bicepsz/alkar

a leír gyakorlatok megfelelőek bár kiegészíthetőek!

body.builder.hu

itt mindenre megkapod a részletes választ!

2009. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézd öregem. 16 éves lány vagyok, van 5 lovunk, kaszálok minden nap, gereblyézek, talicskát tolok, 18 vödör vizet viszek napi szinten, lovagolok, valamint a lovakat is meg tudom fogni. 1 éve rendszeresen ez az életformám, és többen is megjegyezték, hogy kezdenek félni tőlem. Tehát hiába jársz konditerembe súlyokat emelni, az eredmény sokat várat magára úgy.
2012. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!