Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha feloldok egy adag tömegnöve...

Ha feloldok egy adag tömegnövelőt/proteint az meddig áll el?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a konditerem és az otthonom messze van egymástól. Gyalog kb fél óra. Arra gondoltam, hogy amikor elindulok megcsinálom itthon a turmixot és elviszem a kondiba. Edzés végén (kb 1 óra) pedig meginnám. Kibírja ezt a másfél órát kb?
2012. ápr. 5. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán kibírja, de miért nem méred bele az adagot víz nélkül egy shakerbe és edzés végén teszel hozzá vizet, összerázod és megiszod.
2012. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hűtőben állitólag lég sokáig de én max fél órára szoktam odarakni nehogy gondja legyen, de viszont szobahőmérsékleten gyorsan fogaszd el mert megromlik és bebüdösödik, 1 órán belül... :)
2012. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy nincs shakerem. :D Nem gond, akkor majd megoldom így, hogy kimérem a port. Erre nem is gondoltam.... Hülye vagyok... Köszönöm a válaszokat azét.
2012. ápr. 5. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Befőttes üveg is jó lesz, de shakert is tudsz a webshoppokból rendelni.
2012. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a konditeremben a WC-ben lévő csapbód v valahonnan öntes hozzá vizet, a port pedig olyan üvegben viszed, amit könnyű kimosni (shaker, befőttesüveg pl.)
2012. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:
Vagy vannak a Cappy-s üvegek, azoknak egész nagy szájuk vank, még azt is megpróbálhatod. A műanyag kevésbé érzékeny mint az üveg. :)
2012. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beruháztam egy shaker-re és így oldottam meg.
2012. ápr. 6. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!