Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Whey Protein Force+ Biotechusa...

Whey Protein Force+ Biotechusa carboX?

Figyelt kérdés

Ez a kettő jó lesz?

Az olcsóságra mentem rá leginkább és a vélemények alapján ezek jó ár/érték arányban vannak.


Fehérje [link]


Szénhidrát: [link]



Edzés utánra kell és még venni akarok egy lassú felszívódású proteint is.



2012. jún. 19. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg vpx syngex+dextróz, hamár olcsóság
2012. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:

A Full Force fosnak még a 2,27-es kiszerelése is drága (~5000ft/kg)...

Ha olcsó kell akkor amit én ismerek legolcsóbbat (3000ft/kg) az ez:

[link]

Ez is tejsavó - igaz, hogy csak sima koncentrátum, nincs benne izolátum meg más egyéb, de még mindig olcsóbban jössz ki mint a Full Force-al. és az a célod...

2012. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De azon is gondolkoztam, hogy veszek 100% whey protein professonel-t a 0,95kg-os kiszerelést, de nem tudom, szerintem az nem tartana sokáig.

És a carboX az jó?

Meg nem akarok webshopoknál ráfizetni+ 999 meg 1400ft-os kiszállítási költséget

2012. jún. 19. 15:58
 4/10 Zakathol ***** válasza:

Rendben van, de ha egy eleve drágább fehérjét veszel akkor még több rámegy. Meg eleve az volt a kérdésed, hogy az olcsóságra mész rá. Amiket javasoltunk azokkal még a szállítással is olcsóbban jössz ki mintha a Full force-t vennéd.


Ja és felejtsd el a kis kiszereléseket! Sokkal drágább ezeknek az egységára!

2012. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben.

Azon az oldalon amit belinkeltél menyi a szálítás?

És ez jó:

[link]

2012. jún. 19. 16:06
 6/10 Zakathol ***** válasza:

A tejsavóhoz képest nem jó. Ez egy kevert protein, tehát biológiai hasznosulása kisebb.

azért azt az 500ft/kg-ot már nem muszáj lespórolni.

Nézd meg az oldalon. Legyél kicsit önállóbb. :D

2012. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kakao01 ***** válasza:
carboxot szerintem ne vegyél múltkor megkóstoltam magában és full dextróz íze van szal gondolom dextrózzal meg maltoval van tele nem éri meg
2012. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pár másodperccel ezelőtt fejeztem be egy kérdésre a választ. S sajnos egy mondata itt is nagyon aktuális....


Ha egy protein nem megfelelő mennyiségben tartalmaz EAA-at (BCAA, L-Leucin) - nem h@ülyeségből szajkolom ezek fontosságát több válaszomban is - b@aszhatjuk az egészet. A várt eredmény nem fog bekövetkezni, vagy igen csekély eredménnyel hosszabb távon.

2012. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:
0%
tök mindegy melyiket eszed.tesztó fokozót meg ösztrogén gátlót vegyél,úgy lehet nőni.
2012. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

TOMAtm válasza:


tök mindegy melyiket eszed.tesztó fokozót meg ösztrogén gátlót vegyél,úgy lehet nőni.



Az ilyen választ adók szerintem jobb, ha meg sem szólalnak. Butaságból úgy is sok van.

2012. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!