Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen turmixot csináljak...

Kis menö kérdése:

Milyen turmixot csináljak vagy igyak?

Figyelt kérdés

sziasztok szeretnék valami fehérje bomba turmixot késziteni

most tudok egyjó receptet:2-tojás, 5-kanál tejpor sovány,1-liter házi tej és egy kevés kakaó hogy legyen jó ize, banán, na enyi az öszeálitása szerintem ez is jó de enél még jóbb és finomabb kell.



2012. jún. 18. 17:58
 1/4 Zakathol ***** válasza:
ezt inkább húzd le a klotyón és vegyél egy normális tejsavót. olcsóbban jössz ki hidd el.
2012. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

dobjál hozzá egy kis kanál kristálycukrot és tökéletes lesz.

csak így tovább.

holnap én is ezt fogom inni csak én 4 nyers tojással nem 2vel.

2012. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sanszos nekem, hogy megkérdezted már pont ugyanezt, és már akkor is le lettél hurrogva... ha ennyi eszed van, akkor hajrá, add át üdvözletem a nővérkéknek a kórházban majd.
2012. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Frontosa ***** válasza:

hülyeség. Csak a 2 tojás és a tej min. 230 forint, és összesen minimális fehérjét tartalmaz. + banán, kakaó, tejpor, pfff.

Pl. Power Protein 10.000 ft 4 kg, azaz egy adag=30 gr=75 Ft. Lényegesen több a fehérje tartalma, és sokkal olcsóbb. Ráadásul a tejben majd több a zsír mint a fehérje, és rontja a felszívódást, normális testépítő nem iszik tejet, csak a kis p.csök.

A tojást edd meg rántottaként vagy fött tojásként, a banán annyit ér, mint egy pohár cukros víz, a többiről meg ne is beszéljünk.

2012. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!