Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteron készítmény...

Tesztoszteron készítmény (hosszabbtávon) májkárosító hatását ellehet kerülni valahogy?

Figyelt kérdés

A tesztoszteron férfi hormon.

Én tömegnövelés miatt szeretném szedni.



2012. jún. 28. 14:01
1 2 3
 21/27 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező, miért vagy ennyire értetlen? 16 éves vagy, maximumom pörög a tesztoszterontermelésed. Ha ilyen fokozókat szedsz, annak semmi hatása nem lesz rád nézve, ezt 40 vagy afölött szokás szedni, de még akkor se nagyon van hatása a beszámolókat tekintve.


Az meg, hogy alvással meg kelbimbóval növelheted a szintet - Igen, akkor ha amúgy nincs maximumon, de egy pubertáló fiú testében (mint te) MAXIMUMON van a tesztoszteron. Ezért ébredsz minden reggel álló dákóval, kapis???

2012. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Valóban elrontottam a kérdés alatti magyarázatot.én,csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.
2012. jún. 28. 14:36
 23/27 dirtboy ***** válasza:

akkor az én véleményem hogy ne vegyél ilyet,költsd másra a rá szánt pénzt.

pl. kreatin kúra vagy NO fokozó vagy plusz protein akármi más ettől már jóformán csak hasznosabba tudsz venni.

2012. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A tápkiegben vásárolt teszto termékek alapjában véve teszto optimalizálók. 35 év alatt ezek szedése értelmetlen, hiszen a természetes teszto termelés az normális. Nagyok sok minden csökkentheti a teszto szintet, (hormon tartalmú gyógyszerek, nyugtatók, túlsúly, alkohol, nikotin, és még sorolható). S igen sok minden javíthatja. (magas fehérje bevitel, glutamin, A-vitamin, görögszéna, foghagyma, és még sorolható). A normális bélrendszer is fontos tényező.


A kémiai steroidok megint egy másik téma.

2012. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 dirtboy ***** válasza:
fokhagyma nem foghagyma :D
2012. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 28. 18:44
 27/27 anonim ***** válasza:
jójó elírtam, mert gyorsan gépeltem. ;-)
2012. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!