Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha izomban mondjuk már ölég...

Ha izomban mondjuk már ölég tűrhető vagyok (35cm-s kéz, és 110cm-s mellizom bősége), de még nőni akarok és már sokan mondták hogy egyek ilyen fehérje dús kaját meg olyan szénhidrát dús ételt, de ettől nem fogok elhízni?

Figyelt kérdés
Mindenki aztmondja hogy szálkás vagyok,mert 6 kocka kijött a hasamon,meg eres a kezem mint az álló fa***.natehát egyek nyugodtan sokat hogy legyen zsír amit lehessen feldolgozni?

2012. júl. 29. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűha :) van itt gond. Az még nem egy nagy KAR. Izomtömeget tömegnövelő étrenddel tudsz növelni. Kis zsír ilyenkor jöhet, de később leadod szálkásításnál. Zsírból nem lesz izom, így azt nem tudod átdolgozni. Olvass alapismereteket a bodybuilder.hu-n.
2012. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyi....próbáltam én már tömegnövelőzni de semmi hatása :Dzabálok mint állat és ugyanúgy nézek ki....semmi zsír vagy lógó bőr :D
2012. júl. 29. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jo az étrended. Ki kell számolni és összeállítani, nem össze-vissza enni, a tápkieg meg nem csodaszer. Nekem ne magyarázd a dolgokat, kicsit többet értek hozzá 26 év edzéssel. És ne kamuzz máshol, hogy mekkora a kezed, mert így komolytalan vagy.
2012. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A következő kérdésben már azt írtad hogy 38-as kar meg 8 kocka meg tököm tudja, érzem hogy lesznek itt más méretek is. :D De egyébként az alapismeretekkel sem vagy tisztában.
2012. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne álljatok le vele vesződni. Ez a 110es mell és 35ös kar amúgy is nagyon durván sántít.

Amúgy én is azt hittem, hogy rengeteget ettem és mégsem híztam semmit. Toltam a cukros ch dús Jumbo-t és semmit sem ért. Még a megdönci is ment. Aztán fél év után elkezdte megadni magát a szervezetem és jött rám a háj. Szóval lehet, hogy neki is hasonló genetikája van brutál gyors anyagcserével, ektomorf..

Amúgy nem rengeteget, hanem rengetegszer kell enni. És nem sokat, hanem normál adagokat. A teltség érzet nem a barátod. A zsírból nem lesz mit feldolgozni, max elégetni, de azt is csak keserves munka árán, szóval ne apellálj arra.

2012. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazi kis ko.csog vagy,35os kar az mi a náthás fa.szom,fogpiszkalonak nagyobb a kerülete,110mell az nem rossz de egy 35os karral ugy nezhetsz ki mint egy bojler
2012. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!