Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt ez lehetséges?

1 hónap alatt ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Mindennap edzek,tornászok és heti egy alkalommal úszni megyek,mellette egészségesen táplálkozom,lehetséges egy hónap alatt izmosnak lenni?nem kigyúrtnak hanem,olyan szép izmosnak mint az úszók vagy futók?
2012. aug. 3. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mindennap edzek".Súlyzós edzés vagy milyen?Az nem kell minden nap.


"egészségesen táplálkozom" Étrended van?Ez mind szép és jó, de a tested olyan makacs, hogy bizonyos körülményekre reagál a legjobban( bocsi csak így sikerült megfogalmaznom)


"olyan szép izmosnak mint az úszók vagy futók" Futók általában vékonyak, ne akarj olyan lenni.Az úszók meg szerintem totál átlag(vagyis ennek kéne az átlagosnak lennie)


Megtervezett edzés, megfelelő minőségű pihenés és megfelelően összeállított étrend nélkül nincs esélyed.

2012. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

be van táblázva az étrendem,elhízásra nem vagyok hajlamos(szóval bármennyit ehetek)

súlyzózok,és van kialakított edzéstervem is

2012. aug. 3. 10:23
 3/11 A kérdező kommentje:
valamint napi 9 órát alszom
2012. aug. 3. 10:24
 4/11 A kérdező kommentje:
és inkább úszó alkatot szeretnék
2012. aug. 3. 10:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Néztem neked képeket a mi Daninkról meg Laciról és Phelps papáról.Semmi extra.Tömegelj és szálkásíts és tessék olimpia bajnok úszó tested lett.

Mivel írtad hogy étrend van akkor azzal nem foglalkozom bízom benned :)


Súlyzós edzést végzel.Heti 4x mehet annyi elég.Mindenre eddz!

Otthon edzel vagy teremben?

2012. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
otthon tudok de vannak súlyzóim
2012. aug. 3. 10:34
 7/11 A kérdező kommentje:
és köszönöm az értelemes válaszokat sokat segítettél!
2012. aug. 3. 10:35
 8/11 A kérdező kommentje:
és akkor lehetséges 1 hónap alatt vagy kb mennyi idő kell ahhoz hogy úszó alkatom lehessen?
2012. aug. 3. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Az időt nehéz megmondani.Nem tudom, hogy ki vagy, honnan indulsz, csak azt hogy mi a célod.Ne számítson az idő.Érd el ez a lényeg.
2012. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazad van!köszönöm:))
2012. aug. 3. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!