Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mi a véleményetek...

Testépítők mi a véleményetek a King Kreatin-ról?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi aki használta annak mit "mutatott" vagy kb nem ér semmit csak egy újabb beharangozott sz@r! mit javasoltok érdemes kipróbálni vagy inkább egy Crea Bomb lehet vizesít is de legalább hoz is valamit..köszi a válaszotokat előre is!!
2012. aug. 4. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom (lehet, hogy rosszul:)), hogy egy kreatinnak az egyik feladata, hogy vizet vonzzon a sejtek belsejébe, így teremtve anabolikus állapotot a hidratáltság által. Ha ez nem valósul meg, akkor szerintem nem működik akkora hatásfokkal egy kreatin készítmény. De ki kell próbálni, nem akarom leszólni, lehet, hogy beválik.:)
2012. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kakao01 ***** válasza:
én már a végén járok a doboznak és NEKEM nem vállt be annyira nem tudom hogy az izomnövekedésen mennyit segített mert az étrendem nagyjából rendben volt szóval e nélkül is fejlődtem volna ennyit szerintem. Lehet rád jobb hatással lenne de én inkább crea-bomb-ot vennék a helyedben az szinte biztos hogy bejön.
2012. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeritem a crea bomb a plusz magnéziumnak köszönheti amiért dícsérítek.

Nem tudom, csak tippelem. Most fogok venni először kreatint és a kinget választanám. Majd leírom mit tapasztaltam én is.

2013. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kakao01 ***** válasza:

jó mondjuk a king kreatin azóta megszűnt és újra kijött teljesen más formában azóta amikor erre válaszoltunk

tavaly még creatin HCL volt benne

2013. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de már megvettem ma délután. Őszíntén szólva nincs kedvem a leírás alapján 4 kapszulát bevenni egy nap. 2-vel tervezném az adagolást és ha ez ér valamit akkor ennyinél is kell valamit mutatnia, gondolom. Remélem nem fogok csalódni. A fejleményeket majd közlöm.
2013. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom mikor érdemes bevenni. Használati utasítás szerint edzés után, de a scitec honlapján az ajánlott kombinációkban a kreatinok edzés előtt van.
2013. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kakao01 ***** válasza:
szerintem 4 kapszula a minimum 2 kapszulától mit vársz? és szerintem kajával együtt told be
2013. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a nullától mit várjak? Hogy megértsd a kettő is jobb mint a semmi. Na meg nem is beszélve, hogy a napi kreatin 2-3 gramm ajánlot. A négy kapszula meg 4 gramm. A bökkenő, hogy a kajákból is kinyerünk valamennyit. Nos kockáztassam az egészségem, ha túl adagolom a napi ajánlott bevitelt? Hadd gondolkozzam... Kockáztasd te, én nem fogom. Tudom, hogy bőven elég lesz a kettő is.
2013. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!