Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Van rajtam kívül...

Testépítők! Van rajtam kívül olyan, aki ezt a nézetet vallja?

Figyelt kérdés
Sokan akik súlyzós edzéseket végeznek úgy áradoznak a bedurranásról,mintha az valami tök jó dolog lenne,meg minden.Én viszont úgy vagyok vele,hogy ezek a dolgok a szükséges rossz.Muszáj,hogy jól nézzek ki,viszont szenvedés.Előre rettegek az edzésnaptól,a bedurranás nagyon fáj és legszívesebben hagynám a francba,nem hogy ráhúzni a sorozatokat.És egyáltalán nem szeretem amikor a karjaim élettelen húsként csüngenek és a megsemmisítő fájdalom lüktet bennük.A fekpadot kínpadnak hívom,a húzódzkodó állványomat kínzó cölöpnek,a "konditermet" kínzókamrának.Meg kell szenvedni a testemért,de szeretni nem szeretem az edzést és a vele járó kínokat.

2012. aug. 4. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Így sokkal hamarabb fogod megunni mint egy olyan személy, aki élvezi az edzést (szerintem). Én személy szerint imádom amikor például a karom bedurran.
2012. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is. Nekem nem fáj a bedurranás és nem kín az edzés. :)
2012. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
akkor kapsz egy lapátot és hord el magad innen fiam,nem hallottam még embert ilyen csúnyán beszélni a testépítésről,nekem a bedurranás az orgazmus a fekpad meg egy pihe puha ágyikóó:Damúgy meg gyorsan válassz másik sportágat mert így aztán semmire nem viszed csak fölöslegesn gyepálod magad,kijönni a teremből remegő testtel,és amikor a karjaim élettelen húsként csüngenek annál nincs jobb érzés!!!ez a sport nem mindenkinek való!vagy ha mégis nyomatni akarod változtass a hozzáálásodon mert így aztán nem sok örömöd lesz benne!! „Az edzésre mindig szívesen mentem, és nem csak a kezdetekben. Még 10 év után is alig vártam, hogy belépjek a terembe. Egyébként, ha valaki kényszerből csinálja, nem hiszem, hogy eleget tud tenni annak az óriási fizikai és lelki igénybevételnek, amivel a testépítés jár.”
2012. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek az első hozzászólóval. Nem lesz ez így tartós, ha kínszenvedésnek fogod fel. Próbáld szórakozásként megélni az egészet

Én pl alig várom, hogy mehessek edzeni, már előző nap azon jár néha az eszem, hogy mit hogy fogok csinálni és mit fogok javítani az előző edzéshez képest

2012. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 *Glissade* ***** válasza:
Mondod valaki olyat, hogy a fejlődést könnyű elérni?
2012. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
nekem jó. fáj, de mégis élvezem. pl tricepszezés után már szinte lángol mind a 2 izom, de ghecijó. az utcán meg csak néznek az emberek, hogy ez meg mi a qrva eget vigyorog..... :)
2012. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha neked az edzés kín akkor ott már problémák vannak

én imádok edzeni sajnos most pihenőn vagyok de alig várom hogy szét szaggassam a bicepszemet

amugy nem te vagy a shop.builderem Boyka?

mert ahogy néztem a kulcsszavakat ő jutott eszembe

2012. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
pff milyen problémák lennének? egyszerűen csak nehezen érez rá az ízére. meg fog halni mert nem élvezi az edzés baz+- Elárulom, hogy énis kib*szottul így voltam, de egyszer csak elmúlt. Ennyi.
2012. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért a pihenésre is hagyj időt. Ha te így érzed az edzést, az annak a jele is lehet, hogy túl sokat mész edzeni. Ha a tested jelez, hogy fáradt, akkor hagyni kell, hogy kipihenje magát. Ha a végtagjaid kellemetlenül fájnak, akkor felesleges őket megsemmisíteni még jobban, mert csak hosszabbítod vele a gyógyuláshoz szükséges időt.
2012. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NagyonGonosz ***** válasza:

Ha egész héten kemény fizikai munkát végeznék 10 órában akkor lehet én is nyűgnek érezném, de nem így van és már alig várom, hogy mehessek edzeni és állatkodjak egy jót. A termen kívül sehol nem tudom kiélni magam, sehol sincs lehetőségem a maximális erőmet használni, de a teremben igen és edzés előtt 15 perccel már teljesen rá vagyok kattanva, hogy megyek edzeni ilyenkor már nincs külvilág. A fájdalom pedig átértékelődik. Igaz, hogy teremben kezdő vagyok ezért még az igazán fájdalmas intenzitásnál nem tartok, de van bunyós múltam így tudom miről beszélek. A fájdalmat ki kell nevetni.

Ilyen mentalitással állok hozzá edzeni: http://www.youtube.com/watch?v=jtByF-u6JbI

Állatnak kell lenni :)

2012. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!