Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, tudnátok válaszoln...

Testépítők, tudnátok válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Ha 18 éves koromban elkezdem a testépítést ,20 éves koromra fog látszódni nagyobb izomtömeg? Testépítőknek 1 hónapra mennyi az összes költség?
2012. aug. 17. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 év alatt nem látszódna semmi,akkor valamit nagyon rosszul csinálnál.1 hónapra az össz. költség(gyúrós étrend+vitamin+dextróz+tejsavó+bérlet)50000-60000 ft között,legalábbis nálam.
2012. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a költségek magasak ha a maxot akarod hozni, viszont ha magadhoz képest maximumot hozol is sokat érhetsz el!
2012. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Fél éven belül. A kezdők gyorsan fejlődnek. Költség? Attól függ. A fekvőtámasz, húzódszkodás stb. ingyen van. Pár egy kezes súlyzó pár ezer forint.
2012. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naturálban is látszódni fog egy-két alatt változás, de nagy izomkötegekre ne számíts, az naturálban nekem 26 év edzéssel sem jött össze.:)

Kaja+tápkieg nekem 60ezer Ft.

2012. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:

Igen, ha csak a gravitáció ellen dolgozol inkább "tornász" izomzatod lesz. De el tudod kezdeni költség nélkül. Az első pár hónapban kell annyira megerősödnöd, hogy egyáltalán rendesen meg tudd dolgozni az izmaidat. Szerintem vágj bele ma délután és ahogy erősödsz nézz ki egy termet vagy szerezz be súlyokat (használtan olcsóbb: [link] csak arra ügyelj, hogy a rudak nagyon jók legyenek.

Minél előbb, az elején látványos a változás (én 60 évesen kezdtem, fél év után régi ismerőseim nem ismernek rám :-)

2012. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!