Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsír a barátunk, ha rögtön...

Zsír a barátunk, ha rögtön ledolgozzuk (eddzünk). Felgyülemlett zsírt (nagy pocakot) át lehet konvertálni kar/láb/hasizommá, vagy nincs mese, előbb le kell adni, aztán jöhet csak a lapos has?

Figyelt kérdés

Napi egy óra biciklizéssel - mellette néha egy óra úszás, futás és hasprés - mennyi idő alatt (hét, hónap) lehet leadni hét kiló felesleget?


F/28



2012. szept. 4. 19:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ha már leadtad a zsírt, akkor kész a kockahas, ugyanis a zsír alatt mindenkinek kockás.:)
2012. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

A többiek (tudom, ez nem a Lost) mit akarnak? Csak Kudlik Júliák akarnak lenni (Deltás-ak)? De az olyan izé, hogy valaki felül atom, alul f*szom. Kidolgozott felsőtesthez ilyen lógó fonnyadás jár? Úgy (lenne) a szép, ha alul felül izmos vagy.


(Reméltem, hogy van olyan módszer, amivel felgyülemlett zsírt izommá lehet alakítani, de be kell látnom, ennek szevasz, tavasz...)

2012. szept. 4. 20:05
 13/30 anonim ***** válasza:

Elsőnek szépen leadod a zsírt, aztán meglátod, miből lehet építkezni, lehet, hogy alatta egy terminator lakozik:)

A csoki még annyira nem is gáz, edzés utáni szénhidrátnak a jó minőségű 80%os csoki simán beférhet szénhidrátnak, bár kevesen alkalmazzák az tény:)

2012. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
te mit rímelgetsz it rímhányó jani miről beszélsz különben milyen deltásak milyen juli?
2012. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem jó a csoki, mivel a szénhidrát mellett jelentős zsír is van benne, az pedig lassítja a fehérje felszívódását, ami edzés után fontos lenne. Maradjunk csak a tejsavóprotein+gyors ch kombónál.:)

Bár diétában inkább a tejsavóprotein+glutamin tápkiegeket ajánlom, és ha van még lóvé, akkor mehet még BCAA.

2012. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Rím-Elek a becses nevem, és rím-éltem, hogy tudjátok ki a csoda a kis Julika. Keress rá a gúúúgliba', hogy ki is Kudlik Júlia. Aztán írd be Delta, meglásd, ez kész csoda.


Szerintem ilyen kockahasra erősen rá kell gyúrni, nem hiszem, hogy puszta fogyizással pl. ez el lehetne érni:


[link]

2012. szept. 4. 20:16
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mi köze van Kudlik Júliának a Deltához? :D Fiatal lehetsz még nagyon :D Ez egy szállóige.


A zsírok inkább hosszú szénláncú vegyületek, heteroatom nélkül a láncban, míg az izmokat alkotó fehérjékben a lánc közben van nitrogén, ami a peptidkötéseket lehetővé teszi. A kettőt egymásba átalakítani rettentő nehéz feladat lenne még az okos szerves kémikusoknak is, nemhogy a testnek.

2012. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Ezt mondom én is neki! :) Szegénykém nem tudja mi köze Julinak a Deltához, na meg Schwarzihoz. :)


Hát így jártam, kell a fogyizás, utána jöhet a szálkásodás.

2012. szept. 4. 20:21
 19/30 anonim ***** válasza:
kérdező, Kevin Levrone izomzatát még koxal sem tudnád elérni, mivel ott nem kevés genetika is van a rengeteg szteroid és növekedési hormon mellett. Egyértelmű, hogy nem lesz ilyen vastag, mélyen barázdált, tagolt hasizmod naturálban.
2012. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
konkrétan meg leszarom júliát meg a deltáit ettől nem érzem magam hűlyébbnek:D
2012. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!