Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni edzeni...

El szeretnék kezdeni edzeni (testépítés).178cm,70kg esély?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni edzeni(testépítés).178cm,70kg vagyok,23 éves.

Ez így gatya,változni akarok,vettem egy BioTech USA Nitro Gain tömegnövelőt és 2db BioTech USA Creatine pezsgőtablettát(2x13 tabletta) és hétfőtől otthon akarok edzeni ezzel az edzéssel(Kezdő szintű otthoni alapedzésterv férfiaknak by bodybuilder.hu),majd januártól konditerembe akarok járni.Szóval a lényeg,hogy szeretnék kérni egy jó táplálkozás rendet,mert ugye ez a lényege az egésznek,de nemvagyok valami nagy kajás és ez baj,pedig szedek Béres Cseppet meg B-komplexet,mondjuk cigi nemkellene mellé de majd hétfőtől aztis hanyagolom.

És csak érdekesség képpen egy ilyen test elérhető két év alatt:

[link]

Tudom hülye kérdés,de fontos lenne hogy van-e esély?

Köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 9. 00:44
 1/8 *Glissade* ***** válasza:

Ilyen tested nem lesz 2 év alatt, pláne akkor nem, ha genetikád sem ilyen.

Ráadásúl még csak nem is nézz ki jól, az aki a képen van...


A többire nem válaszólnék mert vannak itt olyanok, kik jobban értenek hozzá mint én.

2012. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Body.builder-hu-n vannak étrendek is, de kis keresgéléssel megtalálod a Sárga Kapszula cimű ingyenesen letölthető könyvet is, az sok kérdést meg fog válaszolni, nem csak kajával kapcsolatban.(alapmű)

Jó olvasgatást:)

2012. nov. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A képeden lévő forma alsó hangon is 5-6 év, de remélem tudod, hogy naturálban (szteroidok nélkül) soha nem leszel ekkora. Így saccra Bereczki Krisztián ekkora, vagy tán még kisebb is és ő 6 éve kezdte, nyilván nem kox nélkül.

Szar ez így, mert nagy fába vágja az ember ilyenkor a fejszét és jó lenne látni egy képet, hogy mi az ami elérhető, de ez annyira genetika függvénye, hogy nem lehet megmondani.

A többi kezdőtől eltérően viszont örömmel látom, hogy Te tisztában vagy az étkezés fontosságával. Sajnos tömegnövelésnél kajálásban alaposan át kell lépni a komfortzónát - az első időkben főleg -, aztán az ember szép lassan megtanul zabálni, csak lapátolni mint egy gép.

Én is hasonló paraméterekkel vágtam neki, mint Te, 24 év, 175cm vagyok és 72kg-ról kezdtem 2,5 hónappal ezelőtt. Ha gondolod szívesen adok tippeket, esetleg motivációt, vezetek egy blogot is mindenről, írj privátot ha felkeltettem az érdeklődésed. :)

2012. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VVMMvvmm ***** válasza:

Bizony "GLissade"! Nem lehet mindenki olyan szép mint ÉN !

Haha!!! Azt hiszem Arnold bácsi-persze fiatalabb korában-

183cm/68 kg.-ról indított.

2012. nov. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te biztos csak viccelsz, mert ha nem, akkor nagy a baj.:))

Ilyen szintet 6-8 év masszív koxolással érsz el. Én naturálban edzem kőkeményen, fullos étrenddel 27 éve és kb fele ekkora vagyok.:)


Glissade, ez egy off-season forma, innen egy versenyző 6-8 hét alatt hoz zsírmentes, atomszálka formát és akkor nem így néz ki. Érdemes ráguglizni Lee Preast-re, hogy milyen off seasonban. Versenyen meg nagyon durva formát hoz.


Na dehogy étrendet is írjak:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


[link]

2012. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NagyonGonosz ***** válasza:
Kicsit sokat gondoltál így elsőre. 2 év alatt nem fogod elérni ezt a szintet és koksz nélkül 40 év alatt sem.
2012. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Glissade* ***** válasza:

Köszi Mentez az infót:)

Mikor ránéztem a képre először azt hittem, hogy egy kövér biztonsági őr van rajta, majd mikor jobban megnéztem, megálapítottam, hogy ahhoz túl izmos:D

Utána jöttem rá, hogy biztosan egy testépitő lehet szálkásítás előtt.


Kérdező!

Gondolom azért őt választottad "célként" mert van rajtad egy kis felesleg (zsírban), és azt gondoltad, hogy aki a képen van könnyebben megcélozható számodra, mert ő sem szálkás.


De elég nagyot tévedtél!

Mert lefogyni le lehet pár hónap alatt is, de izmos nem leszel pár hónap alatt... oda inkább évek kellenek.

2012. nov. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát igen,eléggé hülye voltam a képpel kapcsolatban :),de csak tudni szerettem volna,hogy mik a kilátások.Mondjuk genetika,stb.Szóval tényleg hülyeség volt,de majd kiderül milesz nemakarok így elsöre sokat mert ugyse lehet csak a kaja,na az kicsinál.Ennyit enni "nem lehet"sokszor van már hányingerem meg a táplálék kiegészítő is.Na mindegy majd hozzá szokok.Még egyszer köszönöm mindenki válaszát és hogy nem oltottatok.

2012. nov. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!