Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FONTOS! Tesiórán mérik meddig...

FONTOS! Tesiórán mérik meddig tudunk csüngeni úgy, hogy az állunkat beakasztjuk és felhúzzuk magunkat. Mit csináltok, hogy jobbak legyetek?

Figyelt kérdés
Ti mivel edzitek magatokat? Meddig bírtátok? én kb fél percig nehezen. Ti csináltok magatokkal valamit? Bemelegítés vagy karmasszázs vagy mit csináltok?

2012. dec. 10. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A kar izmainak különböző edzései segítenek. Nekem ütéshez és fogásokhoz kell egy bizonyos erőben tartani a karomat.


Különböző fekvőtámaszok megedzik főleg a tricepszedet, melledet, válladat. Bicepszet viszont súlyzóval, húzódzkodással, vagy ezzel a bizonyos lógással tudsz terhelni.

Nem a felmérő és a jó teljesítmény miatt kell edzeni, szerintem.. hanem mert elsődleges eszközünk bármihez is fogunk: a kezünk, karjaink. Legyenek használható erőben, egyébként az egészséget szolgáló testedzés része is lehet kar erősítés.

2012. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 90 másodpercig tartottam mert az már max pontszám volt nekünk.Én akkoriban még nem edzettem egyáltalán, amúgy az segített sokat hogy ketten csináltuk egymás mellett és mindenképp tovább akartam bírni mint ő és szerintem ő is így volt ezzel mert jó 70másodpercig bírta ő is kb:D

Akkor meg már nem volt messze a 90sec azt kibírtam.

Amúgy szerintem többet számít az elme, mert izomerővel hamar elfáradsz de ha ott vagy fejben akkor bírod tovább is:D

2012. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem meg szard le a tesit...
2012. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy kell felhúzogatnod magad, ahogyan tartani is kell.
2012. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksa köszönöm mindenkinek:)
2012. dec. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!