Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BCAA ból melyik a legjobb?...

BCAA ból melyik a legjobb? (Por, Kapszula, tabletta? )?

Figyelt kérdés
esetleg linket szivesen elfogadnék az eddigi tapasztalatok szerint melyik a legjobb stb
2012. dec. 25. 12:33
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
2012. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 dirtboy ***** válasza:

a legjobb az mindig a folyékony formula,az a leggyorsabb.

ezután a por aztán a kapszula és végül a tabletta.

2012. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
akkor A BCAA Xpress megfelelő választás ?
2012. dec. 25. 13:31
 4/26 dirtboy ***** válasza:
az lenne ha jó árban lenne de én sokallom,régebben vettem belőle ízesítetlent azóta már fel ment az ára.
2012. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát igen mindennek csak megy fel az ára de sebaj :) Inkább erre költök mint hogy elfüstöljem , stb stb Egyébként te használsz BCAA t ? és melyik fajtáját (előre is köszi )
2012. dec. 25. 15:09
 6/26 dirtboy ***** válasza:
csak azt az xpresst vettem 1x,nem vettem több és más bcaat. én azon az állásponton vagyok,voltam hogy az árából ha tejsavót veszek akkor többre viszem mint napi pár g bcaaval.
2012. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
esetleg BCAA helyett dupla adag Glutamin ? most szálkásitok
2012. dec. 25. 15:33
 8/26 dirtboy ***** válasza:

ez fogós kérdés,a bcaa jobb mint a glutamin de azt nem tudom hogy mennyivel több glutamin kell ahogy hogy többet érjen mint a bcaa.

dupla adag glutamin már szerintem jobb választás.

melyik glutamin kieget nézted ki?

2012. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Scitec L-Glutamine ... Azon gondolkodom edzés közben Amino Magic,L-Glutamine (Amino Magicba is van Glutamine ) edzés után Tejsavó, Glutamine ??
2012. dec. 25. 15:42
 10/26 A kérdező kommentje:
Többnyire estefele edzek szoval edzés előtt Hot Blood, és szoktam bele rakni Cre-Bombot vagy Pump N Go t csak most felszaladt pár kg :S féktelen zabálhatnék :S:S
2012. dec. 25. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!