Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testszobrászat?

Testszobrászat?

Figyelt kérdés
Igen, millió és egy kérdés na de konkrétan egyik sem volt jó nekem. Nem vagyok kövér csak picikét tökéletesiteném a hasam , feszesiteném a combom fenekem, karom, súlyzózás mellett 1 órákat biciklizem vagy gyaloglom illetve elkezdtem az elsö 5 km-et, valtozó mikor mit de heti 5-6x mozgom, ahogy amit jól esik. (Étkezésre persze odafigyelek!!!) Mit gondoltok, mikor várható eredmény, 2 hete kezdtem csak csodákat nem várok de jó lenne nem elveszteni a motivációm. További tippeket és tanácsokat is szivesen veszek!

2013. márc. 1. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél türelemmel. A mérlegnek már kell valamit mutatni, 2 hét után ha normális az étrended akkor már 1-2 kilónak le kellett mennie.
2013. márc. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha fogyni akarsz akkor kalória deficitet kell előidézni, akkor indul be a fogyás,

3 módja van az egyik rengeteg mozgás(főleg aerob/kardió jellegű)ami felzabálja a zsírt de sajnos az izmokat is főleg hiányos táplálkozás esetén

szigorúan kiszámolt étrend amivel negatív kalória mérleget idézel elő a testben


a 3. pedig ha a mozgást és a diétát összehangolod a legtökéletesebb módja h fogyj

de vmire érdemes figyelni.

A fehérje bevitelre mert lehet ám fogyni zsírból is , meg izomból is és marad rajtad sok zsír ez főleg azoknál van akik csak diétával próbálnak meg fogyni mozgás nuku, ilyenkor a test puha pegyüdt lesz, és amint visszatérsz a normál étrendre valószínűleg több is jön vissza majd(jojo effektus)

mozgással pedig feszes karcsú tested lesz.

2013. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
fényképezd le magad most, meg majd 1 hónap múlva. Ha mindig nézegeted magad a tükörben, akkor nem fogod látni a változást, csalódhatsz, elveszítheted a motivációd annak ellenére, hogy rengeteget változtál.
2013. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat !! De en mar egy fogyason tul vagyok feszesiteni szeretnek! :) A jojo pedig nem törvenyszerü, ugy tudom..
2013. márc. 1. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fogyni, akkor minek csinálsz aerob mozgást, amit fogyáskor szoktak? Remélem mellé nem diétázol is... hanem zabálod a fehérjét ezerrel, meg szénhidráttal normális tömegnövelő étrendszerűség szerint.
2013. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probalkozom, a jojo elkerülese erdekeben most fokozatosan eszem többet! sok zöldseg sok feherje!
2013. márc. 5. 10:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!