Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés,66 kg, tippek...

Tömegnövelés,66 kg, tippek étrendhez!?

Figyelt kérdés
Hello , segítséget kérek , 20 éves vagyok és csak 66 kg és 170 magas. Tömeget akarok növelni most rendeltem fehérjét meg különböző cuccokat. Az étrenden agyalok, mert shop builderen lévő kalkulátor alapján 5 étkezéssel számoltam és 3400 - 3900 kalóriát írt per nap... és ezt elégé soknak találom a 66 kg hoz. A gyakorlatokat már tudom miket csinálok, kiegészítőket : creatine ethyl ester ,Beta Alain, HMB , Glutamine Peptides , illetve zab, meg van 5 kiló fehérjém, meg 2 és él kiló zöldborsó fehérje kiegészítésnek. Étrendhez kérek javaslatokat, de akinek van másmilyen javaslata, azt is szívesen fogadom. Köszi.

2013. márc. 3. 23:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként edzést úgy terveztem hogy .


Hétfő ( Mell, Hát , Has )

Szerda( Bicepsz, Tricepsz , Váll, Has )

Péntek( Láb, Hát , Has )


Kedd ,Csütörtök, Szombat , Vasárnapra pedig a következőket gondoltam ( Box , mert van itthon boxzsákom, intervalum edzés, segéd izmok edzése, pl alkar edzés, vagy oldalsó izmok edzése, vádli, nyújtás pl yógával. Köszi az ötleteket.

2013. márc. 3. 23:42
 2/4 anonim válasza:
Tényleg rengeteg az a fehérje, az olimpiai atléták esznek annyit.
2013. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lényeg a napi fehérje/szénhidrát/zsír bevitel. A 2-2,5g x testtömeg fehérje, 5-6g x testtömeg szénhidrát kell.

Fehérjeforrások: csirke, marha, tojás, túró, proteinpor

Szénhidrát: rizs, tészta, bugonya, zabpehely

2013. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdező leírtál mindent, úgy látszik nagyjából képben vagy, hajrá és csináld nyárra majd kb elkezd már látszani az eredmény
2013. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!