Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás! Hogyan fogjak hozzá?...

Futás! Hogyan fogjak hozzá? Sürgős, alkalmasságin 2kmt kell lefutnom, kb 8perc alatt!

Figyelt kérdés

májusban 2 kmt kell lefutnom max 8 perc alatt. tavaly 12 perc alatt ment,úgy hogy majd kikoptem a tudom. még most szeretnék elkezdeni edzeni rá. valami tipp? elég gyenge az állóképességem.

177cm, 73kg vagyok és 17L


2013. márc. 12. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
tipp: kezdj el futni.
2013. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél. ja nem
2013. márc. 12. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
viccen kívül értettem, sehogy máshogy nem tudsz futásra edzeni, mint, hogy futsz. vegyél egy stopperórát és fusd le minden második nap a 2 km det.
2013. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

soha ne fuss minden nap, ha csak ez az edzésed, és semmi más akkor heti 3 alkalom bőven elég

a láb a legnagyobb izom, ha nem hagyod pihenni, megbosszulja, hidd el.

az aki azt mondja h fuss minden nap mert így meg úgy jó, hülyeséget beszél.

nem kell sok idő az ilyennek,és tönkremegy az ín, izület-és kötőszövet a testében.

2013. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt eltorve a bokám, az a mai napig fáj... ez nem tudom mennyire baj?
2013. márc. 13. 05:12
 6/7 anonim ***** válasza:

elég nagy baj, akkor lehet csak heti kettő alkalom kellene,

ha nem jól forr össze akkor ne erőltesd de ezt dokival beszéld meg hiszen azok nagyon jól tudják h mi van,ne háziorvossal mert sok esetben nem mond rá semmit ha van rá lové menj el sportorvoshoz az megmondja mit csinálj.

azért ne erőltesd túl mert van ilyen h fáradásos törés, egészséges embernél is előfordul, aki nagyon túledzi pl a lábát, a csont izület és izomrendszer nem regenerálódik és pl egy kisebb elesésnél is eltörhet, de ehhez évek kellenek de kialakulhat ilyen is.

2013. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem montam, hogy fusson minden nap, minden másnapot írtam, remélem nem rám céloztál, de ha minden nap lefutná se lenne semmi. 2 km röl beszélünk, nem egy ultramaratoni távról.
2013. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!