Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan gyúrják ki magukat a...

Hogyan gyúrják ki magukat a rabok? Börtönkaján?

Figyelt kérdés

#börtön #edzés #börtönkaja
2013. márc. 18. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hidd hogy moslékot esznek. Egészségesebben táplálkoznak mint egy átlag ember.
2013. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plusz a legtöbben nyomják a koxot ezerrel.
2013. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg a kis csicskáktól elveszik a kaját.
2013. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 endruka válasza:
Szia! Szeretem amikor olyan emberek szolnak hozzá, akiknek halvány lila fingja sincs a dologról !!!!! Sajnos saját tapasztalatot írok! A kaja tényleg moslék !!! De van bent közért, és ott lehet emberi kaját vásárolni, persze jó drágán! Én 22 hónap alatt 13 kg-ot híztam. Heti 5 nap edzés a zárkába. (vizes flakonokkal stb.) A mosléktól is lehet hízni, plusz veszel tútót,zabot,tejet. Edzés előtt zab(szénhidrát),utánna 2 óra edzés, majd utána a túró(fehérje), és sok pihenés. Na ettől növekszik az izom!!! Persze van bent koksz is, de olyan drágán, hogy megfizethetetlen!!! És nem beszélve arról,hogy elkapnak az őrök, mert látják,hogy hirtelen megnőttél !!! Remélem kielégítő a válasz !!! :D
2015. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!