Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdo testepito vagyok, ezert...

Kezdo testepito vagyok, ezert szeretnek par ertelmes tanacsot kerni a hozzaertoktol. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
171-172 cm koruli a magassagom a sulyom is 72-73kg kozott mozog. Az elso kerdesem az lenne, hogy kellene fogynom vagy nem? A gyakorlatokat tudom, hogy milyeneket kell vegezni, szerencsere olyan edzoterembe jarok, ahol vannak hozzaerto emberek es adnak tanacsokat. Az etrendem reggel tejet iszom vagy muzlit eszem, delelott szendvicset eszem, mert sajnos az iskolaba nem tudok mast vinni. Teljes kiorlesu kenyeret eszem csak toast vagy mi a neve. Husfeleket, tejtermeket megprobalok rakni a szendvicsbe. Olvastam, hogy a proteint edzesek utan kell bevinni, altalaban probalok csirket, halat meg ilyesmit enni edzes utan. Estere pedig inkabb olyan eteleket eszem, amelyek nem kaloriasak, hogy ne hizzak toluk. Pl:tojas. Vitamint szedek Vitamax a neve. Kezdo vagyok, ha valami hulyeseget irtam, akkor javitsatok ki. Remelem, hogy szuletnek ertelmes kommentek is.
2013. márc. 27. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Pontosan kiszámított és összeállított tömegnövelő étrend szükséges. Tejet/müzlit felejtsd el.

Legjobb lenne reggelire zab+protein (ja tudom neked attól nem áll fel a picinyke) akkor viszont helyettesítsd tojással

2013. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poiu ***** válasza:
Azt javaslom, ne akarj fogyni, csak arra vigyázz, hogy ne hízz tovább. A kajáról mindenki mást gondol, szerintem minél több húst és zöldséget egyél és minél kevesebb gyors szénhidrátot. Az edzés utáni "protein bevitel" nem csirkét jelent, hanem fehérjeport, de ezzel nem érdemes ez elején foglalkozni. Ami fontos: koncentrálj a helyes formára (és ne a súlyra), edz keményen (bedőlésig) és fejlődni fogsz. Az első fél évben biztosan. Ha leállsz, akkor ráérsz tökölni a többin.
2013. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy erted , hogy feherjepor? Amugy koszonom a valaszt.
2013. márc. 27. 22:22
 4/8 poiu ***** válasza:
Fehérjeporból készült turmix. Pl. tejsavófehérje turmixot isznak közvetlenül edzés után.
2013. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
S honnan tudok beszerezni ilyen feherjeport? Meg olvastam , hogy szenhidrat is szukgseges edzes utan.
2013. márc. 27. 22:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl egy turmixban Whey Protein + Vitargo , most olvastam , hogy ez a ket legjobb nem tudom , hogy ez igaz-e te mit gondolsz?
2013. márc. 27. 22:45
 7/8 A kérdező kommentje:
A gyors szenhidratok alatt miket ertesz?
2013. márc. 27. 22:54
 8/8 poiu ***** válasza:
Rossz előjel, ha a kezdet kezdetén ilyenekkel foglalkozol. Gyúrj keményen. Gyors szénhidrát a cukor és a keményítő.
2013. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!